nowy1

piątek, 18 września 2015

Trzeci dzień w USA. (84*)

Felipe i Letizia byli w Miami. Król odebrał Medal Kolegium PRezydenckiego, a następnie wraz z żona zainnaugurował Hiszpański Festiwal Filmowy w Olympia Theater.

Jeśli chodzi o stylizację... Cóż, całość to Felipe Varela, ale nie jestem fanką tego stroju. A wręcz mi się on nie podoba.

Źródło: http://members5.boardhost.com/

12 komentarzy :

 1. Strój i fryzura super ale te sandałki psują efekt, wygląda jakby była boso, pasowałyby jakieś trochę bardziej zabudowane

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepięknie w stylu lat '30 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Stylizacja na lata 20-te XX wieku. O ile to mój ulubiony okres w modzie tak... w tym przypadku na festiwal filmowy jeszcze ujdzie, ale wcześniej nie bardzo. Wydaje mi się, że miało być modnie, a nie jak przystało na Królową.

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi się ogromnie podoba.Wygląda zachwycająco,młodo i jest to coś zupełnie innego niż zwykle.

  Sandałki pochodzą do Caroline Herrera-sama chciałabym takie mieć,choć pewnie bardzo trudno się w nich chodzi,dlatego jestem pełna podziwu dla królowej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ona juz nie ma 18 lat,niktore stylizje jej nje pasuja. Musi zrozumiec ze nie jest juz nastolatka i zaczac ubierac sie jak krolowa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Za darmo bym tych sukienek nie chciala...

  OdpowiedzUsuń
 7. Cóż, jeśli chodzi o stylizację szału nie ma, mogło być gorzej. Zgadzam się, że sandałki psują efekt, chociaż nawet gdyby wybrała inne buty, to i tak nie byłabym zachwycona jej stylizacją

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl