nowy1

poniedziałek, 27 stycznia 2020

Uroczystości z okazji 75. rocznicy wyzwolenia obozu w Auschwitz-Birkenau.

Hiszpańska Para Królewska wzięła dziś udział w uroczystościach związanych z wyzwoleniem niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau. Wraz z nimi w Polsce byli również Willem-Alexander i Maxima z Holandii, Filip i Matylda z Belgii, Księżniczka Victoria ze Szwecji, Książę Haakon z Norwegii, Książę Henri z Luksemburga oraz Księżna Kornwalii Camilla.
 

Źrodło: https://www.semana.es/, https://www.hola.com/

10 komentarzy :

 1. Trochę paradoksalne i smutne jest to, że jedyną okazją przy której w naszym kraju tak masowo pojawiają się przedstawiciele rodzin królewskich jest ceremonia pamięci najczarniejszego okresu w historii świata. Dobrze, że jednak przybyli tak licznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To samo pomyślałam. Z jednej strony przyjeżdża tyle znanych nam osób, a z drugiej lepiej by było, gdyby nie mieli takiej okazji do przyjazdu. Oczywiście jednak zasługuje na uwagę, że nie zapomnieli czy nie zignorowali takiego dnia. To dobrze, że pamiętają.

   Usuń
  2. Z Danii i Monako nie było żadnego przedstawiciela royalsow?

   Usuń
 2. No właśnie, w listopadzie 2019 minęła piękna 100 rocznica naszej niepodległości i nie było żadnych gości zagranicznych a Litwa, Łotwa i Estonia zaprosiły z tej okazji kilku członków rodzin królewskich, no ja odbieram to jako ogromny błąd, powinniśmy zacieśniać przyjaźnie z naszymi sąsiadami i świątować razem takie piękne wydarzenia

  OdpowiedzUsuń
 3. What about when they appear at Royal Weddings, Inaugurations, or Scandinavian Birthday Parties?

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Filipa. Chyba mu się trochę u nas wymarzło, bo taki czerwony na twarzy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakkolwiek brzmi to nieprawdopodobnie cały czas myślę o tym żeby wrócić. Mam nadzieję, że w weekend pojawi się pierwszy post, a potem już jakoś pójdzie.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl