nowy1

piątek, 22 stycznia 2016

Zaległości.

Uzupełnienie zaległości zaczynajac od najstarszych wieści. 

Hola! ustaliła, że tegoroczne święta cała rodzina spędziła w Pałacu Zarzuela. Była emerytowana Para Królewska, Infantka Elena z dziećmi, siostry Juana Carlosa z rodzinami, Paloma i Telma Rocasoloano z córką Amandą. Okreś świąteczno-noworoczny Felipe, Letizia i ich córki spędzili najprawdopodobniej gdzieś w Europie, być może jeżdżąc na nartach. Zerknijcie też do poprzedniej notki. Tam kilka zdjęć rodziny z tradycyjnego spotkania u Jesus'a Ortiz.

8 stycznia Letizia odbyła dwa spotkania w Pałacu. Pierwsze z przedstawicielami Fundacion Secretariado Gitano - organizacji, która działa na rzecz integracji społecznej i wyrównywania szans społeczności romskiej. Jej praca skupia się przede wszystkim na zwalczaniu nierówności edukacyjnych, doskonaleniu kwalifikacji zawodowych, umożliwianiu dostępu do rynku pracy kobietom, a także likwidacji slamsów i zwalczaniu dyskryminacji. Drugie z Zarządem Organizacji "Platforma dla Dzieci". Stowarzyszenia skupia 58 różnych podmiotów zajmujących się kwestią bezpiecznego dzieciństwa i obroną praw dzieci oraz młodzieży.
Królowa wybrała na tą okazję spodnie od Hugo Boss, bluzkę od Caroliny Herrery, narzutkę od Zary, pantofle od Magrit i kolczyki Links of London.12 stycznia Letizia spotkała się z przedstawicielami Fundacji na rzecz Pomocy Przeciwko Narkomanii. Królowa jest honorowym prezesem tej instytucji, która za swój główny cel stawia: działania prewencyjne zapobiegajace zażywaniu narkotyków oraz podejmowaniu innych ryzykownych zachowań, które utrudniają lub uniemożliwiają rozwój osobisty i spełeczny młodzieży.
Tym razem Leti postawiła na kostium, bluzkę i płaszcz od Hugo Boss oraz pantofle od Magrit.20 stycznia Letizia zainaugurowała Międzynarodowe Targi Turystyczne FITUR 2016.

Z kolei dziś Królowa spotkała się z przedstawicielami Hiszpańskiego Stowarzyszenia do Walki z Rakiem.
***

Ostatnią niepotwierdzoną informacją jest pogłoska, że lutowa podróż do Arabii Saudyjskiej się nie odbędzie. Powodem ma być obecna sytuacja polityczna, która zmusza Felipe do pozostania w Hiszpanii. Natomiast podróży do Wielkiej Brytanii możemy być pewni.

Źródło: http://members5.boardhost.com/

7 komentarzy :

 1. Dzięki za uzupełnienie zaległości. Nie mogę doczekać się podróży do Wielkiej Brytanii. Ciekawe, jak będzie

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej podoba mi się stylizacja z 12 stycznia

  OdpowiedzUsuń
 3. Płaszcz ze spotkania z przedstawicielami Fundacji na rzecz Pomocy Przeciwko Narkomanie nie pasuje do Letizii ze względu na fason. Wygląda na za duży.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejny post super. ;) Wszystkie stylizacje na plus.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest bardzo sztuczna- brak jej naturalnosci jaka ma np.Maxima lub Rania. Poza tym jest zbyt chuda- gdyby nosa nie zoperowala wygladalaby z ta wystajaca broda jak baba jaga...

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy pojawi się następna część "historii de amor" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisząc szczerze to nie wiem. Wciąż nie mam weny, by ją dokończyć...:/ Może spróbuję opublikować coś do końca tygodnia tym bardziej, że Letizia nie ma póki co zaplanowanych żadnych wyjść...

   Usuń

Ronnie natalia-oreiro-pl