nowy1

środa, 13 sierpnia 2014

Nowe zdjęcia z wakacji.

Zdjęcia z Hola! Trochę miałabym wątpliwości czy są takie ekskluzywne, ale cóż...

Źródło: http://members5.boardhost.com/

11 komentarzy :

 1. tyle się pokazują mediom, urządzają specjalne sesje, a paparazzi i tak nie dają im spokoju :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż... Wcześniej wydawało mi się, że właśnie dzięki takiemu "wyjściu naprzeciw" media uszanują ich prywatność, ale jak widać myliłam się. Pewnie po zmianie na tronie jest jeszcze większe zapotrzebowanie na fotki nowych monarchów.:(
   To co mnie najbardziej zastanawia to fakt, że na forach hiszpańskich nie ma żadnych potępiających komentarzy. Zupełnie jakby ludzie przeszli nad tym do porządku dziennego. A może właśnie tak trzeba?

   Usuń
  2. Ja bym nie przesadzała, bo nie tylko oni robią sesję - co roku DRK robi sesję w Grasten a i tak pojawiają się zdjęcia z wakacji robione z ukrycia więc tak dzieje się nie tylko w Hiszpanii.
   Wiadomo, że takie zdjęcia są ekskluzywne i ludzie jednak lubią zobaczyć jak monarcha czy pozostali członkowie rodziny królewskiej spędzają wakacje.

   P.S. Kate i jej mężulek (Kate mogłaby jak mąż też wziąć się do roboty!) sesji nie robią a i tak zdjęcia też robią im z ukrycia więc nie ma reguły.

   Usuń
  3. Pisząc o negatywnych komentarzach miałam na myśli sytuację sprzed kilku lat, kiedy to Letizii (jeszcze jako Księżnej Asturii) zrobiono zdjęcia w 2-częściowym kostiumie kąpielowym. Wtedy wywiązała się mała "afera" i prasa trochę dostała po głowie. Obecnie mimo, że zdjęcia dotyczą Królowej jest cisza...

   Usuń
 2. Paparazzi niczego ani nikogo nie uszanują :(

  Nie ma żadnych negatywnych komentarzy pewnie dlatego że te zdjęcia nie pokazują niczego, czego nie powinno się widzieć. Po nagich zdjęciach Kate było dużo negatywnych komentarzy i brytyjskie media odmówiły ich publikacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kate to przesadzila z topless i z gola pupa czy z podwianymi zdjeciami swiadczy o niej tylko ze zle sie ubiera i ze rozbiera sie topless a wie,ze jest obserwowana itd i mnie nie dziwia komentarz epotepiajace bo ja tez to potepiam
   a Letizia wyglad anturalnie nie ma nic zlego w tych fotkach,ladne bikini ladne cialo,normlanie zdjecia rodzinne z wakacji i nie ma negatywnych kometarzy bo nie ma nic negatywnego wrecz przecinie sa to zwykle zdjec a ..nie topless czy gola pupa czy inne karygodne zachwoanie ,ktore nie powinno miec miejsca widac,z eona wie jak sie zachowac i szanuja ja paparazzi oraz poddani:)

   Usuń
  2. zgadza się, Letizia jest na wakacjach to naturalne że chodzi w kostiumie, gorzej by było jakby pokazała swoje ciało, albo świeciła tyłkiem na oficjalnych wyjściach (jak co niektórzy)
   Prasa nie pokazała nic niestosownego, tylko świetnie spędzającą czas rodzinę :))

   Usuń
  3. Zgadzam się z Wami. Letizia swoją drogą zawsze wie, jak się zachować i nie sądzę, żeby gdziekolwiek oprócz swojego domu pokazała się topless. Podobnie jak nie założyłaby sukienki, którą mógłby podwiać wiatr przy wysiadaniu z samolotu.

   Usuń
  4. Klasa sama w sobie :) Mary i Victoria też :D The best princess :D

   Usuń
 3. To jest właśnie cena za życie w rodzinie królewskiej :-(

  OdpowiedzUsuń
 4. będąc w rodzinie królewskiej trzeba się niestety liczyć z tym, że nie znasz dnia ani godziny, kiedy zrobią ci jakieś zdjęcie. więc nawet na prywatnych, rodzinnych wakacjach trzeba się pilnować..

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl