tytuł1

wtorek, 13 czerwca 2017

UNICEF i Peru.

Dziś w godzinach porannych Letizia przewodniczyła wręczeniu Nagród Hiszpańskiego Komitetu UNICEF 2017. Laur przyznawany jest co 2 lata w czterech kategoriach osobom lub instytucjom, które w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy jakości życia najmłodszych oraz bronią ich praw zawartych w Konwencji Praw Dziecka. W tym roku odznaczony został m.in. były Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki-moon.
Następnie wraz z mężem wzięła udział w lunchu z Parą Prezydencką Peru: Pedro Pablo Kuczynskim i Nancy Lange. Obiad poprzedziło spotkanie dyplomatyczne w Pałacu Zarzuela.
Dzisiejszy outfit Królowej składał się z sukienki i szpilek od Caroliny Herrery, torebki od Felipe Prieto i kolczyków od Coolook.
Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

9 komentarzy :

 1. Sukienka, którą wybrała dzisaj królowa jakoś mi się nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się średnio podoba, ale Leti dobrze w niej wygląda

  OdpowiedzUsuń
 3. Letizia moim zdaniem ładnie wczoraj wyglądała, mam jedynie uwagi co do butów, chyba nigdy się do nich nie przekonam

  OdpowiedzUsuń
 4. Sukienka ślicznie wygląda na królowej,zgrabnie akcentuje smukłe ramiona,jest lekka,ale elegancka.Sama bym takiej nie ubrała,ale dla Leti jest stworzona.Tylko te buty.Za nic nie mogę się przekonać do przeźroczystych pasków. Wygląda to po prostu dziwnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Letizia wyglada slicznie piekna sukienka dodaje kobiecie uroku buty tez swietne ale trzeba niec nieskazitelne stopy i lydki ,a Letizia ma pieknie wymodelowane nie tylko stopy ale cala sylwetke. Co do plastikow to sa u niej malo widoczne, Maxima i Mathilde maja juz od dawna buty z przezroczystymi plastikami np. u MAximy z 13. 06 tylko te ich nogi sa troszeczke inne a jakie to Same zobaczcie. Dla mnie Letizia wygrywa bezkonkurencyjnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sukienka piękna. Królowa wygląda wspaniałe.

  OdpowiedzUsuń
 7. Sukienka piękna. Królowa wygląda wspaniałe.

  OdpowiedzUsuń
 8. Sukienka piękna. Królowa wygląda wspaniałe.

  OdpowiedzUsuń
 9. Sukienka od Herrery boska, ale mówię Nie! tym obrzydliwym butom z przeźroczystym paskami.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl