tytuł1

sobota, 10 czerwca 2017

Zaległe wyjścia Letizii.

30 maja Felipe i Letizia wzięli udział w obchodach 60 rocznicy powstania hiszpańskiej agencji prasowej Europa Press. Agencja publikuje ponad 3000 raportów dziennie dla sieci blisko 2000 klientów, wśród których są: główne media w Hiszpanii (prasa, radio, telewizja, media cyfrowe: lokalne, regionalne i krajowe), agencje rządowe, instytucje, przedsiębiorstwa i fundacje z różnych sektorów życia publicznego. 
Na tą okazję Letizia wybrała ciekawą sukienkę z najnowszej kolekcji Niny Ricci, błyszczącą torebkę od Felipe Varela, pantofle od Magrit i kolczyki w kształcie gwiazdek od Chanel. Przyznaję, że osobiście mam problem z oceną tego outfitu. Z daleka wygląda świetnie i bardzo pasuje do Leti. Z bliska z kolei nie podoba mi się ten "sweterkowy" materiał.6 czerwca Para Królewska ponownie miała wspólne wyjście. Tym razem wzięli udział w obchodach 25 rocznicy otwarcia ośrodka badawczego przy Narodowym Centrum Bezpieczeństwa i Technologii Żywności. Instytucja została utworzona w 1981r. z inicjatywy Związku Przemysłu Warzyw Puszkowanych Valle del Ebro w celu promowania rozwoju i innowacyjności przedsiębiorstw spożywczych.Tym razem Królowa postawiła na znaną stylizację: kwiatową spódnicę i jedwabną bluzkę od Felipe Varela, torebkę od Magrit i pantofle od Lodi.8 czerwca Letizia odbyła dwie audiencje w Pałacu. Pierwszą z zespołem kobiecym, który wygrał rozgrywki Copa de la Reina w piłce ręcznej, drugą zaś ze Stowarzyszeniem Popularyzacji Kultury Alhama. Celem powstałego w 1996r. Stowarzyszenia jest promowanie, umocnienie i koordynowanie działań kulturalnych, edukacyjnych oraz społecznych wśród osób dorosłych, a głównie kobiet.


Na tą okazję Królowa wybrała spodnie od Hugo Boss, pantofle od Magrit i gwiazdki Chanel.Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

5 komentarzy :

 1. Wcale się nie dziwię, że trudno Ci ocenić pierwszą stylizację królowej. Sama się jakoś do niej nie przekonałam, choć właściwie nie potrafię powiedzieć dlaczego. Za to komplet od Vareli niezmiennie pozostaje jednym z moich ulubionych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Liliowa suknia jest niezwykle ciekawa a przede wszystkim oszołamia. Najbardziej jednak zachwyciła mnie fryzura. Nie przypominam sobie,żeby wcześniej taką nosiła. A najlepsze jest to,że sama lubię i noszę podobną, tylko oczywiście nie tak kunsztowną :)
  Zestaw kwiatowy nie znudzi mi się. Leti wygląda w nim pięknie.
  Mam tylko uwagę do stylizacji z audiencji. Jak na mój gust za ciemna, nie pasuje na lato.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mi się podoba ta sukienka. Letizia rzadko wybiera taką długość

  OdpowiedzUsuń
 4. Sukienka od Niny Ricci ładna i idealnie pasuje do Letizii, ale niech ona trochę się ogarnie, bo ta sukienka prześwituje.

  Bordowe pantofle od Lodi świetne.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl