nowy1

poniedziałek, 29 maja 2017

Podsumowanie tygodnia.

Pracowity czas zarówno u Letizii jak i u mnie. Dziś znów tylko zajawka poprzedniego tygodnia, a uzupełnienie w wolnym czasie.

23 maja - wręczenie grantów La Caixa.24 maja - finał konkursów FameLab 2017 i wyjątkowo nieudana stylizacja moim zdaniem.25 maja - spotkanie z JKW Muną al Hussein z Jordanii.
26 maja - otwarcie 76 edycji Targów Książki.27 maja - Dzień Sił Zbrojnych.29 maja - obchody 10 rocznicy Fundacji Mikro-finansowania BBVA.Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

8 komentarzy :

 1. Stylizacja z 24-ego maja rzeczywiście nieudana, zniekształca figurę Letizii

  OdpowiedzUsuń
 2. Poza stylizacjami z 24 i 26 maja Letizia pięknie wyglądała

  OdpowiedzUsuń
 3. We wszystkich stylizacjach wyglada Letizia peknie, nawet te z pozoru nieciekawe potrafila swietnie wykreowac odpowiedno dopasowanymi dodatkami, albo prosta, ciekawa fryzura. Nawet te biale pantalony w calosci sa ciekawie dopracowane, brawo dla stylistki bo to naprawde jest wielka sztuka zeby w tym kroju dobrze wygladac,Letizi sie udalo, tak samo z ta biala koszulo-kanizelka, cudownie dobrane spodnie, fryzura i makijaz; to chyba tylko Letizia potrafi prostota i pikno.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie FameLab jest do zaakceptowania, ale te buty z Dnia Sił Zbrojnych... ja rozumiem awangardę i nowoczesność, ale sandałki z cieniuteńkim paseczkiem u dołu i resztą pasków w formie transparentnego plastiku - wyglądają jak z bardzo taniego bazaru. Ok, mogą się podobać (kwestia gustu) ale na pewno nie pasują do takiej uroczystości. Efekt klapek na szpilce, jaki to daje, wygląda dość komicznie na podeście honorowym.

  OdpowiedzUsuń
 5. Według mnie stylizacja z dnia 25 maja jest prześliczna.Nadaje słodki, dziewczęcy wygląd a do tego zdecydowanie odmładza Letizie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Stylizacja z FameLab 2017 bardzo skraca Letizię, a ona i tak nie jest za wysoka.
  Ładnie wyglądała na spotkaniu z mamą Króla Jordanii. Wiadomo jaki był cel tej wizyty?

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl