nowy1

niedziela, 14 maja 2017

Co słychać u Eleny, Cristiny i ich rodzin?

Tytułem wstępu kilka spraw organizacyjnych:
- po pierwsze: agenda Letizii nie przewiduje na ten tydzień żadnych oficjalnych wyjść. Dlatego też będą pojawiały się notki tematyczne, czasem bardzo luźno powiązane z Królową,
- po drugie: blog trochę rozszerzy swoją tematykę. Postanowiłam, że od czasu do czasu (zależnie od weny twórczej lub chęci) będę pisać o całej Rodzinie Królewskiej oraz ich bliższych, bądź dalszych krewnych,
- po trzecie: próbuję choć w ogólnym zarysie skatalogować dotychczasowe notki -> vide: rozwijane menu. Wszelkie podpowiedzi, pomysły mile widziane.

***

Pod koniec lutego Victoria Federica została dostrzeżona w kinie i na ulicach Madrytu z "kolegą". Gazety plotkarskie od razu ogłosiły, iż córka Eleny jest zakochana i właśnie pokazała swojego pierwszego chłopaka. Choć rzeczywistość okazała się bardziej prozaiczna to oczywiście niczego nie wyklucza. Młody mężczyzna, który towarzyszył Victorii to Juan Urquijo Moreno - przyjaciel ze szkoły St. George's de La Moraleja i jednocześnie wnuk Teresy Borbon, kuzynki Juana Carlosa. Bezpodstawne (?) plotki wzięły się z faktu, iż młodzi zdecydowali się usiąść obok siebie, porozmawiać czy też wymienić spostrzeżeniami na temat filmu i iść na pizzę.

Kilka tygodni później "bohaterem" mediów stał się Froilan. Brat Victorii wychodząc z nocnego klubu Pacha w Madrycie wdał się w sprzeczkę. Podobno był dość agresywny i sam zachęcał do bójki. Na szczęście jego przeciwnik wiedział z kim ma do czynienia i w porę udało się ostudzić emocje.

Mniej więcej w tym samym czasie na Instagramowym profilu przyjaciela Froilana - Gonzalo Caballero pojawiło się zdjęcie i podpis sugerujący, że syn Eleny właśnie zadebiutował jako torreador.


Z kolei Księżna Lugo skupia się na pracy w Fundacji Mapfre. Na początku kwietnia była w Brazylii, gdzie odwiedziła jedną z największych faweli w San Paulo. W Paraisopolis Mapfre realizuje projekt mający na celu edukację kobiet w zakresie zdrowia, ciąży, planowania rodziny i rozwoju społecznego dzieci. Elena jako project manager odwiedziła szpital i spotkała się z burmistrzem San Paulo, by omówić rezultaty prowadzonej działalności.Cristina wraz z mężem i dziećmi Wielki Tydzień spędziła w Ciudad Real w La Toledana - posiadłości należącej do Księcia Kalabrii Pedro de Borbon dos Sicilias. 13 marca cała rodzina została dostrzeżona w kościele San Sebastian w miejscowości Porzuna podczas uroczystości kościelnych z okazji Wielkiego Czwartku. Jak widać zrobili sobie również pamiątkowe zdjęcie z mieszkańcem. 
W tym samym miejscu była również Infantka Elena z córką Victorią.


Wcześniej Elenę widziano również w Segovii.Dwa tygodnie później Infantka ponownie pojawiła się w Hiszpanii. Tym razem spędziła wraz z Inakim i dziećmi weekend w domu Cristiny de Borbon dos Sicilias w Madrycie.
Z kolei w dniach 6-7 maja Cristina wraz z rodziną wzięła udział w Le Harmony Geneve Marathon for UNICEF. Poza Infantką w biegach wystartowali również Inaki, Irene, Pablo, Ana Urdangarin (siostra Inakiego), jej mąż Carles Gui i córka Carlota. Ex-Książę Palmy osiągnął wynik 55m i 43s w biegu na 21 km, zaś jego córka 16m 16s na dystansie 3 km.

Carlota Gui Urdangarin
Irene Urdangarin
Inaki Urgangarin i Carles Gui
Inaki, Carles, Cristina i Ana Urdangarin


***

Dziś również 55 rocznica ślubu Sofii i Juana Carlosa.


Źrodło: http://www.elmundo.es/, http://www.elespanol.com/, http://www.hola.com/

4 komentarze :

 1. 55 lat... Ale ten czas zasuwa :)

  Swoją drogą: wiadomo czy HRK planuje jakieś obchody urodzin Felipe i Juana Carlosa w styczniu ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że nic nie wiadomo.:) Jest za wcześnie, by mogły pojawić się jakiekolwiek plotki nie mówiąc już o czymś oficjalnym... Ale szczerze pisząc mam nadzieję, że coś jest planowane...

   Usuń
  2. Ja bym się zdziwiła, gdyby zorganizowali jakieś uroczystości

   Usuń
 2. Victoria ma wyjątkowo brzydkie włosy. Od razu widać, że po mamie.
  Froilan torreadorem? Ojj chyba przestanę też ludzi i tę część rodziny.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl