nowy1

środa, 17 maja 2017

Pierwsza Komunia Sofii + więcej.

Infantka Sofia wraz z całą swoją klasą przyjęła Sakrament Pierwszej Komunii Świętej. Zgodnie z wymaganiami szkoły ubrana była w mundurek, a nie w białą suknię czy albę. Ma to związek z "podejściem" placówki Santa Maria de los Rosalesa, która "stawia" przede wszystkim na wartości wewnętrzne. Jednym słowem w tym dniu dzieci mają skupić się na swojej wierze i przyjmowanej Eucharystii, a nie rzeczach materialnych. Sofii towarzyszyli rodzice, Leonor, dziadkowie z obu stron, a także prababcia i Książę Widynia Konstantyn-Asen, jej chrzestny. Warto dodać, że Infantka w żaden sposób nie była uprzywilejowana. Dzieci siedziały w kościele i przyjmowały Komunię w porządku alfabetycznym.
Letizia z babcią Menchu Alvarez del Valle.
Dwa chyba największe zaskoczenia tego dnia: bardzo poprawne, a wręcz przyjazne  stosunki Juana Carlosa z żoną i synową.Outfit Letizii jest bardzo podobny do tego sprzed 2 lat, z komunii Leonor. I znów Felipe Varela.


Wczoraj Felipe i Letizia odbyli niezapowiedziane w agendzie spotkanie z Komitetem Wykonawczym Fundacji Księżniczki Girony. Zostały na nim zaprezentowane m.in. sprawozdania z działalności organizacji za okres od października 2016 do marca 2017. Pojawiły się zaledwie trzy zdjęcia - dość standardowe podejście przy eventach bez prasy.
Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/, http://www.diezminutos.es/, http://www.hola.com/

12 komentarzy :

 1. Widzę,że znów zieleń na komunię córki u Letizii.
  Trochę dziwne te mundurki,przynajmniej w moim odczuciu i przyzwyczajeniu do białych alb.Inflatki trochę tracą,że nie mogą założyć białej sukienki,myślę,że wtedy waga wydarzenia jest bardziej czytelna dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna stylizacja Letizii, a dziewczynki wyglądają uroczo z tymi warkoczykami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie Letizia prezentowała się o wiele lepiej niż na Komunii Leonor. Stylizacja mimo że bardzo podobna, to jednak buty i fryzura zupełnie inna.
  Cieszę się, widząc zdjęcia byłej Pary Królewskiej - miejmy nadzieję, że ocieplenie stosunków nie jest tylko chwilowe

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczne zdiecia, widac ze bardzo ciepla atmosfera panuje w rodzinie.
  Najbardziej podoba mi sie zdiecie Letizi z babca, przeplyw czasu, mlodosc i starosc, moze tak bedzie wygladala Letizia, czas pokaze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia. Też myślę, że Leti wyglądała lepiej niż na komunii Leonor

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślałam, że będą przezroczyste buty znowu :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ te dziewczynki rosną, nie wiadomo kiedy... i są coraz ładniejsze! Stylizacja Letizii podoba mi sie bardziej niż z komunii Leonor.

  OdpowiedzUsuń
 8. Najbardziej podoba mi sie fotka czterech pokolen kobiet :) po kadzieli :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tym razem stylizacja Letizii lepsza. Podczas Komunii Leonor miała fatalne buty jak z burdelu (sorry).

  Zażyłość byłej pary Królewskiej aż dziwna się wydaje, a już tym bardziej z JC z synową, którą docenia jak sam powiedział głównie za to, ze jest dobrą matką. Może teraz zmienił trochę zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie zgadzam się z Karolina Joanna. Prawda jest taka, że w Polsce od kilkunastu lat obserwuje się wręcz obrzydliwe "tradycje" komunijne, a robi się z tego wydarzenia duchowego jakiś cyrk. Lepsza skromna uroczystość, niż rewia mody jak to u nas się obecnie dzieje.

  Ciekawi mnie jak wygląda ochrona rodziny podczas takiej uroczystości.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeszcze jedno pytanie: wiadomo dlaczego nie było partnerki ojca Letizii?

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl