tytuł1

poniedziałek, 17 lipca 2017

Wręczenie Premios Nacionales de Moda.

Dziś Letizia przewodniczyła ceremonii wręczenia Krajowych Nagród w Dziedzinie Mody. Laury przyznawane są w 8 kategoriach w uznaniu zasług projektantów oraz potwierdzenia prestiżu branży modowej w Hiszpanii. Królowa wybrała na tą okazję piękną sukienkę od Caroliny Herrery, torebkę od Lidii Faro, szpilki od Magrit i kolczyki od Tous.

Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

6 komentarzy :

 1. Szkoda tylko, że Letizia ne ubrała na to wydarzenie czegoś od hiszpańskich projektantów. Zresztą ona i tak jej nie promuje za wyjątkiem swojego ulubieńca..

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że Letizia ne ubrała na tę okazję kreacji od jakiegoś hiszpańskiego projektanta. Generalnie ona w ogóle tych projektantów nie promuje nosząc ich ciuchy, poza swoim ulubieńcem :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tu się nie zgodzę. Felipe Varela jest flagowy, ale przecież Leti nie stroni od innych hiszpańskich projektantów. Mango, Zara, Magrit, Coolook, Uterque czy Adolfo Dominguez to marki, w których widzimy ją bardzo często. Czego chcieć więcej?

   Usuń
  2. W zasadzie trudno zobaczyć Leti w ubraniach innych projektantów niż hiszpańskich oprócz Boss i Caroline Herrera.
   Tę sukienkę ubrała też dokładnie rok temu,w lipcu. Jest śliczna i jej delikatność dobrze przełamały bardziej nowoczesne dodatki z skóry węża.

   Usuń
 3. Letizia ma ładną sukienkę, ale wydaje mi się, że wygląda na zmęczoną i chyba jeszcze bardziej schudła :(

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl