nowy1

czwartek, 12 lipca 2018

Audiencje w Pałacu + plotki.

Letizia odbyła dziś dwie audiencje w Pałacu Zarzuela. Pierwszą z przedstawicielami Hiszpańskiej Konfederacji Aspergera, zaś drugą z Radą Generalną ONCE. W skład Konfederacji wchodzi 26 stowarzyszeń i organizacji non-profit, których celem jest ogólna poprawa jakości życia osób z Zespołem Aspergra i innymi zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz ich rodzin. Z kolei ONCE, które w tym roku obchodzi 80-tą rocznicę powstania, to organizacja non-profit, której misją jest poprawa jakości życia osób niewidomych i niedowidzących w całej Hiszpanii.
Królowa wybrała sukienkę od Adolfo Domingueza, pantofle od Caroliny Herrery i kolczyki od Tous. Możecie się ze mną zgodzić lub nie, ale ten niekorzystny strój (coś a la worek z lnu z postrzępionymi końcami) może wyglądać dobrze jedynie na Letizii. Osobiście nawet nie zaszczyciłabym spojrzeniem takiego kroju, nie mówiąc już o zapłaceniu 189 euro (po przecenie z 249).***

Jeśli śledzicie w miarę na bieżąco królewskie plotki to pewnie spotkaliście się z poniższymi okładkami i informacjami krzyczącymi z nagłówków. 28 kwietnia niemiecki Neue Post (okładka z lewej) ogłosił, iż Felipe i Letizia się rozwodzą. Z kolei w ostatnim tygodniu (okładka z prawej) potwierdził, że Królowa oczekuje dziecka. Pewnie w ten sposób małżeństwo próbowało zażegnać wcześniejszy kryzys.;) Ach, te tabloidy... W każdym razie można prawie ze 100% pewnością powiedzieć, że oba newsy są wyssane z palca. Oczywiście Pałac w żaden sposób się do nich nie odniósł.


Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

6 komentarzy :

 1. Co sądzisz o plotkach związanych z Corriną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plotkach związanych z jej rzekomym związkiem z JC czy sprawami finansowymi/ praniem brudnych pieniędzy etc.? Ogólnie jestem skłonna uwierzyć w coś w rodzaju "zemsty zakochanej kobiety". Posiadanie konta w Szwajcarii nie jest prawnie zakazane, z kolei na "lewe" kupowanie nieruchomości i unikanie płacenia podatków nie ma dowodów. Ale podejrzenia, wątpliwości zostały zasiane... Na pewno nie wierzę w to, że została nieświadomie wykorzystana. Nie zapominajmy, że Corinna to doradczyni Księcia Alberta, businesswoman, która zdobyła tytuł i majątek dzięki koneksjom oraz małżeństwom z właściwymi mężczyznami. Taka kobieta nie robi niczego z miłości, bez wyrachowania...

   Usuń
 2. Mam podobne zdanie co do kreacji ;)
  Ps: Bardzo fajny blog,trafiłam tu nie dawno.Po obejrzeniu filmu Letycja i Filip miłość i obowiazek zaczęłam interesować się Hiszpańską Rodziną Królewską.Ten blog pomógł mi zdobyć nurtujące mnie informacje :);)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham te plotki- to świadectwo wspaniałej ludzkiej pomysłowości,kreatywności i nieustrudzonej wytrwałości w wmawianiu ludziom głupot: )Warto kupować ze względu na piękne zdjęcia :)
  Letizia wygląda tak wdzięcznie w tej sukience,a na modelce wygląda koszmarnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie, modelka wyglada w tej sukience jak ofiara wojny. A Letizia przepieknie

  OdpowiedzUsuń
 5. W Niemczech jest dużo czasopism w tym stylu, w każdym piszą głupoty, więc gdyby pałace odnosiły się do wszystkiego, to by musiały zatrudnić więcej pracowników.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl