nowy1

piątek, 13 lipca 2018

Spotkanie z AECC.

Letizia wzięła dziś udział w spotkaniu roboczym z Hiszpańskim Stowarzyszeniem Walki z Rakiem, podczas którego została poinformowana o aktualnej sytuacji, celach i strategii działania organizacji na ten rok. Po prezentacji Królowa odwiedziła również swoiste call center "Infocancer" dostępne 24h na dobę 7 dni w tygodniu, które nieprzerwanie zapewnia informacje, poradnictwo psychologiczne i medyczne w każdym aspekcie związanym z chorobą. Po raz kolejny warto podkreślić, iż patronat nad tą organizacją był pierwszym, który Letizia podjęła na stałe i wciąż aktywnie uczestniczy w jego pracach.Królowa miała dziś na sobie sukienkę od Hugo Boss, pantofle od Steve'a Madena, torebkę od Caroliny Hererry i kolczyki od Laury Marquez - swojego ulubionego jubilera od czasów gdy była dziennikarką. 
Przy okazji jakby ktoś nie wiedział to podczas niedzielnego meczu finałowego Letizia będzie kibicować Chorwacji. Dlaczego? Ano dlatego, że założyła tą samą sukienkę jaką miała na sobie Prezydent tego kraju Kolindra Grabar w kwietniu obecnego roku.;)


Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

2 komentarze :

  1. A Letizia nosiła tę sukienkę już chyba w wrześniu zeszłego roku:)Jest świetna i bardzo letnia,choć czarna.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie, we wrześniu i w grudniu podczas wizyty w Senegalu (której chyba w ogóle nie opisałam jak tam patrzę po postach z tamtego czasu...:/).

      Usuń

Ronnie natalia-oreiro-pl