nowy1

poniedziałek, 23 grudnia 2013

Letizia w prasie - Diez Minutos i Vanity Fair.

Dziś Diez Minutos opublikował zdjęcia Letizii zrobione podczas zakupów w Decathlonie 18.12.2013r.


Księżna spędziła tam 2 godziny i według pracowników kupiła: 2 różowe kaski rowerowe, klapki japonki, koszulki termiczne, skarpety i odzież dziecięcą marki DOMYOS. W sumie zapłaciła 206 euro gotówką. Gazeta odnotowała też "zaskakujący" fakt: Letizia własnoręcznie zapakowała i niosła swoje zakupy. Następnie udała się do sklepu Disney'a, gdzie prawdopodobnie szukała prezentów gwiazdkowych dla córek.


Strój, który nosiła był wygodny i zwyczajny: jeansy, szary sweterek, kurtka z kołnierzem i botki. Specjalnie nie wyróżniała się z tłumu. Włosy miała spięte w kucyk, makijaż w bardzo minimalistycznej wersji nude lub wcale.

**Aktualizacja 24.12.21013r.**

Pojawiły się kolejne zdjęcia Księżnej z zakupów. Od razu widać, że Letizia miała jednak rozpuszczone włosy, częściowo tylko upięte spinką typu "krab". Szary sweter z okrągłym dekoltem pochodzi z Mango, krótka kurtka z jagnięcej skóry oraz torebka z Boss Orange. Kurtka w cenie 1119 euro jest nadal dostępna na stronie internetowej niemieckiej firmy.Z kolei 20.12.2013r. ukazało się wydanie Vanity Fair z Księżną na okładce i mało przychylnym artykułem w środku. Według magazynu Letizia jest najgorzej ocenianą osobą z rodziny królewskiej. Jest to o tyle dziwne, że w trakcie 10 lat, które minęły od zaręczyn i ślubu nie popełniła większych błędów oraz nie wywołała skandalu. Podobno wysoko postawieni ludzie w Pałacu wraz z szeroko rozumianą szlachtą zawiązali pakt i utworzyli Platformę przeciwko Letizii Ortiz (BAT). Twierdzą, że Księżna jest największym wrogiem Króla i zabiega o jego abdykację na korzyść syna: Księcia Asturii.
Pracownik departamentu do spraw protokołu Jose Carlos Sanjuan Monforte twierdzi, że "są chwile kiedy Księżna daje odczuć, że jest sama. Wydaje się, że nie ma wsparcia w Pałacu i Rodzinie Królewskiej". Podobnego zdania są również jej najbliżsi przyjaciele. Według nich Księżna nie jest zimna czy wyrachowana, co często zarzucają jej przeciwnicy. "Jest profesjonalistką, ambitną, ale nie obsesyjnie. Żyje tym co robi w 100 procentach, jest emocjonalna i wrażliwa". Ma również charakter i chce pełnić swoją rolę inaczej niż Królowa Sofia (w cieniu męża). Jednocześnie wie, że wszystko co powie czy zrobi może być wykorzystane przeciwko niej.


3 komentarze :

 1. Fajnie widzieć Księżną w takiej codziennej wersji bez makijażu ,fajnie że nie lubi wyróżniać się z tłumu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie chciałam wciąż pisać pod jednym postem, stąd pozwalam sobie tutaj, i myślę, że i tak zauważysz:)
  Bardzo ładna delikatna z odcieniami bieli okładka, czystość królewska, ale i nie tylko. I słodkie kolorowe skarpetki:)
  ps. Nowy wiersz u mnie na blogu dziś - stawiamy na "Piratów z Karaibów"

  OdpowiedzUsuń
 3. Biedna Letizia. Na mnie robi dobre wrażenie - jest sympatyczna, ładna, normalna, wydaje się być bardzo oddana Felipe i córeczkom. Nic dziwnego, ze chce pełnić swoją rolę aktywniej niż królowa Sofia. Czasy się zmieniają i teraz rola kobiety u boku krola/księcia nie ogranicza się do ozdobnika.
  alessandra

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl