nowy1

środa, 30 lipca 2014

Spotkanie z przedstawicielami Sił Bezpieczeństwa i Służb Ratowniczych zabezpieczających proklamację Króla Felipe VI. (71*)

Felipie i Letizia spotkali się dziś z 250 przedstawicielami Sił Bezpieczeństwa i Służb Ratowniczych, które zabezpieczały Madryt w dniu proklamacji. Para Królewska wyraziła swoją wdzięczność za wykonaną pracę wszystkim zgromadzonym oraz nieobecnym. 19 czerwca nad bezpieczeństwem całej ceremonii i uczestniczących w niej obywateli czuwało 4300 funkcjonariuszy Policji, 860 członków Gwardii Cywilnej oraz 740 miejscowych policjantów.
Stylizacja Letizii raczej mnie nie przekonuje. Spodnie za bardzo się marszczą, wyglądają jakby były za długie, a przecież nie są (w zestawieniu z pantoflami). Kostium pochodzi z kolekcji Hugo Boss, buty od Armand Basi, zaś top w kolorze fuksji nie został zidentyfikowany.

Dzisiejsze wyjście było ostatnim przed zaplanowanym na przyszły tydzień urlopem Rodziny Królewskiej na Majorce. Poza zdjęciami z wypoczynku będą pojawiały się notki tematyczne. Może w końcu uda mi się dokończyć zakładkę Historia de amor.;)


Źródło: http://members5.boardhost.com/

11 komentarzy :

 1. Mi również się nie podoba dzisiejsza stylizacja Letizi :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ona ma idealną figurę do sukienek, spódnic, nie podoba mi się w spodniach, ale jak widać, bardzo je lubi, trudno :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uuuu :/ Duży minus za dzisiejszy wybór...:(

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem Letizia powinna wybierać żakiety krótsze, bo taka długość dodatkowo podkreśla jej przesadną szczupłość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczupłość to jedno, a wrażenie przesadnej szerokości w ramionach to drugie. Taki krój mocno zaburza sylwetkę. Zdecydowanie lepsza byłaby tu spódnica.

   Usuń
 5. Od zawsze mówię, że powinna nosić sukienki, ewentualnie spódnice, a nie kostiumy ze spodniami. Wygląda zdecydowanie lepiej w kieckach.

  alessandra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Sukienki podkreślają jej piękną figurę, kostiumy ze spodniami często zaburzają proporcje czyniąc sylwetkę masywniejszą niż jest w rzeczywistości.

   Usuń
 6. Mi się podoba, chociaż miała lepsze stylizacje.

  OdpowiedzUsuń
 7. To ja też czekam na Twoje notki tematyczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. dla mnie Letizia jest plastikowa

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl