nowy1

piątek, 13 lutego 2015

Celebracja 100-lecia firmy Cavas Freixenet (16*)

Pierwsze zdjęcia.
Źródło: http://members5.boardhost.com/

8 komentarzy :

 1. uwielbiam ją w czerwonym kolorze, pasuje do jej urody :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O ile sukienka ładna tak te buty kompletnie mi nie pasują mimo, że w tym samym kolorze co sukienka. Lakierowane czerwone szpilki byłyby lepsze jeśli już koniecznie musiały być czerwone, w każdym razie ja i tak proponowałabym w zupełnie innym kolorze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie Letizi w czerwonym kolorze :) Mnie rówiez te buty nie przypadły do gustu, ale o gustach się nie dyskutuje :)

  Zapraszam do mnie :)
  meryemuzerli-polska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Letizia wyglądała świetnie jestem zachwycona. Plus za piękną fryzurę, również sukienka jest świetna bardzo lubię gdy królowa decyduje się na czerwony naprawdę dobrze jej w tym kolorze chyba jedynie to co bym zmieniła to buty z czerwonych na np. kremowe szpilki ale i tak stylizacje zaliczam do moich ulubionych :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna czerwień :)) Ciekawią mnie jej kolczyki, bo są w innych kolorach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Całkiem całkiem... wyszła tym razem bardzo apetycznie. Faktycznie do twarzy jej w tym kolorze. I figurę też ma dobrą. Wyjątkowo dobrze uczesana, powinna się tak zawsze nosić bo wygląda znacznie lepiej niż w rozpuszczonych włosach. Śmieszne kolczyki..niby nie do pary ale widać, że to komplet. Dlaczego ma jasną torebkę? :]

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl