nowy1

piątek, 30 października 2015

Spotkanie z przedstawicielami Yo Dona i IFLA. (104*)

Letizia spotkała się dziś z organizatorami X edycji Międzynarodowej Nagrody "Yo Dona". "Yo Dona" to tygodnik grupy El Mundo obejmujący tematykę mody i aktualnych trendów, skierowany przede wszystkim do kobiet. 

Kolejne spotkanie obejmowało przedstawicieli Hiszpańskiej Federacji Przemysłu Spożywczego (żywność i napoje). Organizacja zrzesza blisko 50 stowarzyszeń gastronomicznych reprezentujących interesy ponad 5000 firm. IFLA została utworzona w 1977r. jako przedstawiciel hiszpańskiego przemysłu spożywczego, pierwszego w kraju. 

Królowa zdecydowała się na sukienkę od Hugo Boss i pantofle Lodi.

Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

12 komentarzy :

 1. Nie wiem czemu, ale dzisiejsza fryzura (długość jej włosów) bardzo mi się podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi tak samo, mam nadzieję, że teraz znowu będzie zapuszczać włosy :)

   Usuń
 2. Dzisiaj mi się niezbyt podoba. Sukienka sprawia wrażenie bardzo niewygodnej i prezentuje się też nienajlepiej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sukienka moim zdaniem ładna, ale lepiej byłoby, gdyby Letizia założyła na nią np. jakąś marynarkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby były oficjalne zdjęcia Leonor z okazji 10 urodzin :) a tak poza tym to Leti świetnie wygląda w krótszych włosach :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Porażka: królowa jak w lateksie na oficjalnym spotkaniu, bez żakietu. Naprawdę nie wiem na co jej zatrudnienie tej babki od mody jak ona zalicza wtopę za wtopą takimi strojami. Figurę ma, ale często nie potrafi dostosować stroju do uroczystości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie lateks tylko skóra. Uważam że Letizia jest najbardziej stylową następczynią tronu, chociaż często wybiera trochę za bardzo odsłaniające ciało ubrania. W tym przypadku mogłaby zakryć ramiona, jednak całość jako outfit jest świetna.

   Usuń
  2. Letizia nie jest Następczynią Tronu tylko królową! A to jednak różnica wyobrażacie sobie zobaczyć w czymś takim królowa Maxime czy królowa Matyldę czy księżna Mary? (sa w podobnym wieku)

   Usuń
 6. Fajna stylizacja i makijaż, Leti znów postawiła na czerwień. ;)

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl