nowy1

sobota, 28 stycznia 2017

Ciekawostki, plotki i ploteczki.

Poniżej zbiór ciekawostek i plotek z ostatnich tygodni.

Kolejna "afera miłosna" Juana Carlosa. Hiszpańskie media twierdzą, że emerytowany Król kupił za 3 miliony euro milczenie swojej wieloletniej kochanki i jednocześnie byłej Miss Świata Barbary Rey. Kwota miała być wpłacona na jej konto w Luksemburgu, zaś pieniądze pochodzić z funduszy publicznych przeznaczonych na walkę z terroryzmem oraz przestępczością zorganizowaną. "Smaczku" całej "aferze" dodaje fakt, iż JC przedstawiono jako profesjonalnego uwodziciela, który jakoby w ciągu życia miał mieć 1500 kobiet. Oczywiście obie strony odmówiły komentarza w tej sprawie.


Obserwatorzy hiszpańskiego życia królewskiej zwracają uwagę na poprawę stosunków pomiędzy Juanem Carlosem, a jego żoną. Emerytowana Para Królewska uczestniczyła w pogrzebie biznesmena, ekonomisty i profesora akademickiego Juana Angela Sancheza Asiain - Markiza Asiain. Fani zauważyli, że choć do tej pory małżeństwo unikało wspólnych wyjść, tym razem zrobili wyjątek i to dla "wydarzenia" czysto prywatnego, niewymagającego oficjalnej reprezentacji. Dodatkowo rozmawiali ze sobą, uśmiechali się, a Juan Carlos nawet (!) poczekał na Sofię przed wejściem do kościoła.Kolejnym rzekomym skandalem lub chociażby sytuacją budzącą kontrowersje jest zachowanie Letizii podczas Pascua Militar. Królowa w trakcie chwili przerwy w uroczystościach, ale w towarzystwie męża, Premiera oraz Minister Obrony sięgnęła po lusterko i poprawiła makijaż. Od razu została skrytykowana za bycie niekulturalną i mającą obsesję na punkcie idealnego wyglądu. Na filmiku wyglądało to jednak trochę inaczej niż na screenach. Zaczęło się od paprocha/ rzęsy w oku, a dopiero jakby "przy okazji" przeszło do poprawienia pomadki/ błyszczyka na ustach.
24 stycznia Elena wzięła udział w ceremonii wręczenia corocznych Nagród Goyesca. Księżna Lugo przyznała, że dla niej jako miłośniczki korridy to bardzo emocjonalna i zarazem przykra chwila. Laur dla zmarłego 9 lipca zeszłego roku Victora Barrio odebrały jego żona i matka. Barrio był pierwszym torreadorem, który zginął podczas rytualnej walki z bykiem od 1985r. Jego ostatnią walkę i moment śmierci transmitowała na żywo hiszpańska telewizja.


W grudniu Cristina została zauważona w Barcelonie. Prasie powiedziała, że bardzo cieszy się mogąc być w Hiszpanii, a także życzyła wszystkim wesołych świąt.


Boże Narodzenie wraz z mężem i dziećmi spędziła w Vitorii wraz z bliskimi Inakiego. Pod koniec roku spotkała się z Eleną, Victorią i Froilanem. Na początku stycznia dowiedzieliśmy się, że wnuki Juana Carlosa mają swoje profile na Instagramie i dość aktywnie pokazują na nich swoje codzienne życie.


Równie zaskakującą jest informacja o tym, że tuż przed aferą z Instytutem Noos Inaki Urdangarin był brany pod uwagę jako przyszły ambasador w jednym z państw Ameryki Łacińskiej. Gdyby nie "pech" mogłaby to być piękna kariera dyplomatyczna...


Przed 6 stycznia Felipe został zauważony w jednej z galerii handlowych, gdzie robił zakupy i to bez Letizii (!). Król kupił 3 układanki w formacie 3D dla córek i prawdopodobnie Carli - córki Eriki Ortiz (pamiętajmy, że w Hiszpanii w nasze Święto Trzech Króli wręczane są prezenty), robota MiP WowWee dla siebie i torbę podróżą dla żony. 


Zostały również udostępnione wyniki badań socjologicznych dotyczących poparcia dla monarchii i poszczególnych członków Rodziny Królewskiej. Jeśli chodzi o monarchię to są one najlepsze od 20 lat. Zaskakuje z kolei 19% poparcie dla Cristiny uwikłanej wraz z mężem w skandal korupcyjny.


Źródło: http://members5.boardhost.com/, http://royaldish.com/, http://www.cotilleando.com/

11 komentarzy :

 1. Czyli największą popularnością cieszy się Felipe i królowa Sofia. Moim zdaniem zasłużona popularność obojga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak znalezc wnuki JC na instagramie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od razu uprzedzam, że konta są prywatne więc aby móc cokolwiek oglądać trzeba zostać dodanym do ich znajomych.;) Froilan ma nick: fmb98, Juan: juanurdanga, Pablo: pablourbor, Miguel: miguelurbor i Irene: ireneurbor.

   Usuń
 3. Wow. Krolowa sofia najpopularniejsza!! Nie spodziewalam sie tego tak szczerze. Wiesz moze dlaczego ludzie ja darza takim zaufaniem? I czy zawsze tak bylo?
  Chociaz jak dla mnie za znoszenie tych obrzydliwych zdrad meza przez kilkdziesiat lat nalezy jej sie co najmniej zloty medal. Podziwiam jej cierpliwosc. Ja dawno bym "dziada" z domu wyrzucila :/

  OdpowiedzUsuń
 4. To faktycznie sensacja, że Felipe robi zakupy bez żony :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha prawda? Ale o czymś w końcu trzeba pisać w prasie skoro zrobili mu zdjęcia ;)

   Usuń
 5. Letizia jak normalna kobieta poprawiła makijaż i nie widzę w tym nic kontrowersyjnego,przecież nie robiła tego w części oficjalnej.
  Z tymi 1500 kobietami to chyba przesada,ale rzeczywiście Juan Carlos prawie się nie krył ze swymi zdradami.

  OdpowiedzUsuń
 6. Letizia ma jeszcze odruchy prawdziwej kobiety,mi sie podoba jak panie poprawiaja makijaz ( to takie kokieteryjne ), na tych zdieciach wyglada to bardzo estetycznie i nikt nie zwraca na to uwagi a to jest najwazniejsze a reszta niech sobie dalej cos wymysla.
  Efekt koncowy sie liczy, w tym wypadku Letizia wygladala slicznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mogła się oddalić uprzednio przepraszając, a tak to rzeczywiście małe faux pas.

  OdpowiedzUsuń
 8. Crtistina coś dziwnie spokojna. Nie wiadomo po co ten wyrok tak odwlekają.
  Elena powinna się wstydzić za korridę.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl