nowy1

niedziela, 5 lutego 2017

Sesja zimowa HRK.

Możecie się ze mną nie zgadzać, ale dzisiejsze zdjęcia Pary Królewskiej z córkami zdecydowanie wyglądają mi na ustawianą sesję zdjęciową. Wielokrotnie w prasie brukowej pojawiały się "oskarżenia", że Felipe i (głównie) Letizia "chowają" Infantki przed mediami. I voila! - są wyraźne, pozowane fotki i to jeszcze podczas "prywatnego" wyjazdu. Warto zwrócić uwagę, że zarówno dziewczyny jak i Królowa doskonale szusują na nartach. Mówiło się, że Letizia nie znosi tego sportu, bo dawno już nie widziano jej na stoku. Wniosek z tego jeden: Rodzina Królewska doskonale potrafi wyprowadzić prasę w pole i cieszyć się prywatnymi chwilami białego szaleństwa z dala od aparatów fotograficznych jeśli tylko tego chce.
Więcej zdjęć tutaj.

Źródło: http://members5.boardhost.com/

7 komentarzy :

 1. Jaka piękna niespodzianka, świetne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze, że Felipe i Letizia tak chronią swoją prywatność. Zdjęcia pojawiają się od czasu do czasu i tak jest dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miła odmiana, bo wiadomo, że każdy przyzwyczajony, że nie ma zdjęć z prywatnych wakacji, prócz tych z Majorki. Jednak choć sesja ustawiona, a zdjęcia pozowane, to takie bez ładu i składu. Bardziej podobają mi się sesje DRK, czy Holenderskiej Rodziny Królewskiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi również, ale tam wszyscy wiedzą, że RK będzie pozować i wszystkie szczegóły są ustalone. Tutaj miało być niby przypadkiem i naturalnie.

   Usuń
  2. Nie wyszło ;)
   Wolę już sesje Holendrów mimo, że wszystko jest ustalone. Są jednak bardziej naturalne.

   Usuń
 4. Ach zima! Sama chętnie bym pojeździła na nartach ;)
  Sesja jeśli ustawiona to i tak zdjęcia wyszły ładnie.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl