nowy1

wtorek, 31 października 2017

Nowe, oficjalne zdjęcie Leonor.

Księżniczka Asturii świętuje dziś swoje 12 urodziny. Jak zauważa portal Hola! Leonor zaczyna podążać za trendem wytyczonym przez europejskie dziedziczki nowego pokolenia. W wieku 9 lat została Następczynią Tronu, w wieku 10 lat otrzymała od ojca Order Złotego Runa, zaś swoje 12 urodziny celebruje oficjalnym zdjęciem. Fotka została wykonana na tle Pałacu Królewskiego, prawdopodobnie 12 października podczas Święta Narodowego Hiszpanii.


Według Hola! Leonor w wieku 12 lat zdaje się być odpowiedzialną, inteligentną dziewczyną z cechami charakteru pod wieloma względami przypominającymi temperament Felipe. Jest refleksyjna, rozsądna, spostrzegawcza, ciekawa świata. Sport jest częścią jej codziennej rutyny zarówno w szkole jak i w domu. Wraz z siostrą gra w tenisa, siatkówkę, koszykówkę, jeździ konno oraz na nartach w sezonie zimowym. Ponadto Księżniczka trenuje balet i znakomicie gra na wiolonczeli.

Źródło: http://www.casareal.es/, https://www.hola.com/

7 komentarzy :

 1. Śliczne zdjęcie, muszę przyznać, że bardzo mnie zaskoczyło. Mam wrażenie, że ostatnimi czasy rzadko publikuje się oficjalne zdjęcia hiszpańskiej RK, a szkoda
  Nie wiedziałam, że Leonor gra na wiolonczeli i uczy się baletu

  OdpowiedzUsuń
 2. Łał,oficjalne zdjęcie to rzadkość w Hiszpanii.
  Leonore wydaje się być tą bardziej wyciszoną, spokojniejszą z sióstr.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się wydawało na Święcie Narodowym, że Sofia była taką nie śmiała do innych osób. Może wtedy emocje wzięły górę.
  Leonore jest ładna, spokojna i ma śliczną sukienkę. Szkoda, że tak mało się pokazuje publicznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładne zdjęcie. Mam nadzieję, że będzie to tradycja

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że postanowili je opublikować :) Leonor jest coraz ładniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pod poprzednim postem pytałam o to,czy będą obchody 50.urodzin Felipe w przyszłym roku,czy w 2008 były jakieś obchody z okazji 40.urodzin Felipe(wówczas następcy tronu)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W 2008r. nie było obchodów 40 urodzin Felipe. Generalnie przyjęło się, że HRK nie celebruje publicznie takich okazji. Ale skoro Letizia mogła świętować swoje okrągłe urodziny sesja zdjęciową, Leonor dostała oficjalny portret to być może i Felipe czymś Nas zaskoczy.😉

   Usuń

Ronnie natalia-oreiro-pl