nowy1

środa, 28 listopada 2018

Wizyta chińskiej Pary Prezydenckiej. *Alert tiara.*

Od wczoraj Prezydent Chińskiej Republiki Ludowej Xi Jinping wraz z małżonką odbywa trzydniową wizytę państwową. Jest to pierwsza podróż chińskiej głowy państwa do Hiszpanii od 2005r. i zbiega się z obchodami 45 rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy oboma krajami. We wtorek 27 listopada Felipe oficjalnie spotkał się w Pałacu Zarzuela z panem Xi, ambasadorami i ministrami. Następnie Para Królewska zaproponowała wspólną kolację.
Królowa wybrała sukienkę od Felipe Varela, pantofle od Niny Ricci, kolczyki od Bvlgari i bransoletkę "joyas de pasar".

Dziś z kolei odbyło się oficjalne powitanie Pary Prezydenckiej w Pałacu Królewskim w Madrycie. Podczas ceremonii zabrzmiały hymny obu państw, salwy armatnie, a także dokonano przeglądu wojsk. Po uroczystości Prezydent Chin otrzymał Klucze do Miasta, zaś Pierwsza Dama w towarzystwie Letizii udała się do Teatru Królewskiego. Tam obie panie mogły podziwiać wnętrza oraz próby arii z opery Turandot Pucciniego.
Tym razem Królowa wybrała różowy płaszcz od Caroliny Herrery, sukienkę od Asos, torebkę i szpilki od Magrit oraz kolczyki od Coolook. Warto zauważyć, iż na sukience znalazł się motyw żurawia - symbolu nieśmiertelności w Chinach.

***

 **Pierwsze zdjęcia z uroczystej kolacja z tiarą w tle. Letizia po raz pierwszy nosi Cartier Loop Tiara autorstwa Królowej Marii Christiny.**


 Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

13 komentarzy :

 1. Świetne stylizacje królowej nie mogę doczekać się bankietu chciałabym zobaczyć Letizie w Cartier Loop Tiara

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trafiłaś! Doczekaliśmy się. Ostatnia brakująca tiara.:))

   Usuń
  2. I układanka się dopełniła:)Trudno byłoby wyróżnić jakąś stylizację,gdyby nie tiara-Letizia jest stworzona do ich noszenia.

   Usuń
 2. Piękne suknie-wszystkie 3!

  OdpowiedzUsuń
 3. Letizia wygląda obłędnie <3 Najbardziej jednak zachwyca mnie pierwsza sukienka, niebieska, coś cudownego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała tiara i jaka niespodzianka! Suknia za to taka sobie, mam wrażenie, że Leti już ją kiedyś nosiła z podobną tiarą

  OdpowiedzUsuń
 5. Letizia w tej tiarze wygląda jak prawdziwa Królowa. Pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pieknie jak zwykle, jednak nie jestem pewna tej czerni na tę okazję. Mimo wszystko to smutny kolor. Co do pirwszej stylizacji, przepiękna, ale przeszkadzają mi odkryte ramiona. Moze to i zgodne z protokolem ( nie wiem ) ale jak dla mnie lekceważące wobec gościa. To moje odczucia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkie suknie ładne, ale biała najbardziej odpowiednia co do kroju i koloru. Myślę też, że Letizia wygląda niekorzystnie gdy odkrywa masywne ramiona w stosunku do bardzo szczupłek sylwetki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna i ciekawa granatowa sukienka pierszej damy Chin

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl