nowy1

sobota, 11 maja 2019

Śmierć Alfredo Perez Rubalcaba.

Wczoraj w wyniku powikłań po ciężkim udarze zmarł Alfredo Perez Rubalcaba - hiszpański chemik i polityk. Był deputowanym w Kongresie Deputowanych przez 6 kadencji, ministrem w rządach F. Gonzaleza i J. Zapatero, a także pierwszym wicepremierem Hiszpanii i sekretarzem generalnym Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej. Warto zauważyć, iż na czele obecnego rządu stoi premier z tego właśnie ugrupowania. Alfredo Perez Rubalcaba miał 67 lat. Według prasy pogrzeb odbędzie się w niedzielę i będzie miał charakter prywatny. W związku z tym tłumy Hiszpanów ustawiły się przed Kongresem Deputowanych, gdzie znajduje się trumna z ciałem polityka, by oddać mu hołd. Nie zabrakło również Rodziny Królewskiej. Wczoraj pojawili się Felipe z Letizia, dziś Juan Carlos z Sofią i Eleną.
Źródło: http://www.casareal.es/, https://www.cotilleando.com/, https://www.hola.com/

2 komentarze :

  1. 67 lat, trochę wcześnie na śmierć. To niestosowne (wg mnie) i małostkowe, aby w takich sytuacjach oceniać czyjś wygląd, dlatego na tym kończę swój komentarz.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na ten poniedziałek muszę zrobić prezentację na temat HRK, więc jeśli macie jakieś dobre zdjęcia Letizii, Sofii i JC, to wyślijcie linki, bo nie mogę się zdecydować. Zgadzam się z Anonimowym wt. 14.05.19, więc również nie komentuję ubioru.

    OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl