nowy1

poniedziałek, 15 grudnia 2014

Spotkanie z Zarządem Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej w Hiszpanii oraz obiad z Prezydentem Senegalu. (117*)

Felipe i Letizia wzięli dziś udział w spotkaniu z Zarządem Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej w Hiszpanii. Głównym celem organizacji jest wspieranie krajowej i międzynarodowej promocji kina hiszpańskiego, dbanie o jego profesjonalizm oraz analiza sytuacji w branży filmowej i samej kinematografii hiszpańskiej. Dodatkowo organ ten ma promować rozwój sztuki i nauki związanej bezpośrednio lub pośrednio z twórczością spod znaki X muzy, wspierać wymianę informacji naukowych, artystycznych i technicznych, a także zachęcać do wymiany doświadczeń pomiędzy jego członkami. To wszystko ma się przekładać na wzrost jakości poziomu artystycznego oraz zadowolenie obywateli - odbiorców finalnego produktu.

Następnie Letizia dołączyła do Felipe i Pana Macky Sall'a podczas uroczystego obiadu wydanego na jego cześć. O ile nie miałam zastrzeżeń do stylizacji w przypadku spotkania z filmowcami, o tyle lunch z Prezydentem Senegalu moim zdaniem wymagał dłuższej kreacji. Dwuczęściowy komplet - sukienka i płaszczyk od Felipe Varela jest świetny i doskonale leży na Królowej, ale po części  jego długość odbiera jej prestiż oraz elegancję. Dodatkowo Letizia dobrała pantofle od Caroliny Herrery i czarna, brylantowe kolczyki szwajcarskiej firmy De Grisogono.
Źródło: http://members5.boardhost.com/, http://www.casareal.es/

3 komentarze :

  1. Podoba mi się wygląd królowej :) Lubię tą królewską parę :) Czy ktoś wie jaka jest różnica wzrostu pomiędzy królem a królową? Gdzieś znalazłam że król ma 197 cm a Letizia 175 więc różnica wynosiłaby 22 cm, na zdjęciach wygląda na trochę większą różnicę - ma ktoś dokładniejsze info?

    OdpowiedzUsuń
  2. ma piękne nogi no to trzeba je pokazac.dla mnie super

    OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl