nowy1

niedziela, 6 maja 2018

Ostatnie wyjścia Letizii + więcej.

W ostatnim czasie Letizia odbyła zaledwie dwa wyjścia. Dodatkowo przyjrzymy się temu co jeszcze działo się w HRK w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

26 kwietnia Królowa wzięła udział w inauguracji V Kongresu Edukacyjnego nt. Chorób Rzadkich w szkole średniej w miejscowości Villanueva de la Serena. Event został zorganizowany przez Hiszpańską Federację Chorób Rzadkich, której honorową przewodniczącą jest Letizia. Na jej outfit składały się: marynarko-płaszcz od Massino Dutti, czarne leginsy, buty od Adolfo Domingueza i kolczyki od Gold & Roses. Osobiście zachwycona nie jestem.
3 maja Para Królewska uczestniczyła w Pałacu El Pardo w prezentacji "Elektronicznego Słownika Biograficznego" Królewskiej Akademii Historycznej. Akademia zdigitalizowała standardowy słownik odniesień do ważnych postaci historycznych kraju, aby umożliwić społeczeństwu łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do tej wiedzy. Letizia wybrała na tą okazję komplet: marynarka + spodnie i torebkę od Caroliny Herrery, pantofle od Magrit oraz kolczyki Coolook.***

Między 20, a 24 maja Letizia odbędzie kolejną "podróż współpracy" na Haiti i Dominikanę. Jest to trzecia taka wyprawa po Salwadorze i Hondurasie w 2015r. i Senegalu w 2017r.

***

30 kwietnia Maria Zurita - córka Infantki Margerity, siostry Juana Carlosa - urodziła poprzez cesarskie cięcie swoje pierwsze dziecko. Syn Carlos - nazwany tak na cześć dziadka - przyszedł na świat 1,5 miesiąca przed czasem. Obecnie znajduje się w szpitalu w inkubatorze, ale jego życiu i zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Podobno Juan Carlos ma zostać jednym z  jego chrzestnych. To pierwszy wnuk Książąt Sorii. Mały jest regularnie odwiedzany przez matkę oraz bliższą i dalszą rodzinę.
Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

2 komentarze :

  1. Biały z karmelowymi dodatkami bardzo mi się podoba,ale garnitur w mojej opinii jest za luźny.Tak jak kamizelka,która po prostu źle się prezentuje.

    OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl