nowy1

wtorek, 24 czerwca 2014

Spotkanie z przedstawicielami instytucji solidarności społecznej. (55*)

Para Królewska spotkała się dziś z przedstawicielami stowarzyszeń, instytucji i organizacji pozarządowych mających na celu pomoc najbardziej potrzebującym. Towarzyszyli im Ana Mato - Minister Zdrowia, Opieki Społecznej i Równości oraz Gonzalo Robles - Sekretarz Generalny Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju. Felipe i Letizia podziękowali uczestnikom spotkania za ich pracę, która szczególnie w czasie kryzysu gospodarczego jest niezbędna oraz niesie ze sobą wiele wyzwań. Król w swoim przemówieniu powiedział m.in.:

"Wasza praca powinna być zdecydowanie bardziej rozpropagowana i doceniana. Chcę szczególnie podkreślić jej dwa wymiary. Z jednej strony reprezentujcie wartości i zasady, którymi się kierujecie, z drugiej zaś nosicie coś wspaniałego w sobie, w waszych sercach, w sposobie bycia: szczodrość, altruizm, empatię, solidarność (...) Dziękuję za przykład jaki dajecie innym".

To co jest szczególnie podkreślane to fakt, że po raz pierwszy do Pałacu zostały również zaproszone organizacje LBGTQ.
Wczoraj mi się wydawało, teraz mam pewność. Letizia zmieniła kolor włosów, rozjaśniła je pasemkami.:) Dziś miała na sobie wełniany kostium od Hugo Boss, buty Magrit i gwiazdki Chanel. Włosy wpięła w koński ogon.


***

Chyba dobra passa Letizii z prasie już się kończy. Po mniej więcej tygodniu zachwytów i pełnego poparcia El Pais opublikował poniższe porównanie. W sumie po ostatnim filmie z Angeliną Jolie to takie zestawienie to chyba komplement.;)


Księżna Alby - chyba najbardziej udane porównanie.


Pitita Ridruejo - pisarka i ekonomistka.


Artur Mas - polityk i przewodniczący Konwergencji i Unii.


Źródło: http://members5.boardhost.com/, http://www.casareal.es/

12 komentarzy :

 1. Letizia świetnie wygląda, bardzo elegancko, czekam na lepsze zdjęcia, twarzy, bo widzę, że spięła włosy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmiana włosów jak najbardziej na korzyść :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fryzura ładna, ale ubranie słabe. Ten żakiet nie pasuje do tych spodni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawa opinia tym bardziej, że cały strój to komplet. Właściwie to co nie pasuje w granatowo-niebieskim żakiecie do granatowych spodni?:>

   Usuń
  2. Na drugim zdjęciu widać, że spodnie są czarne... i na pewno nie są wełniane...

   Usuń
  3. Takie zdjęcie i oświetlenie. Na innych fotkach spodnie są granatowe.:) Informacja producenta mówi, że komplet jest wełniany. Być może tyczy się to tylko żakietu, niestety nie mam jak sprawdzić.;)

   Usuń
 4. Uwielbiam jak prawie na każdym oficjalnym wyjściu Felipe spogląda tym swoim zakochanym wzrokiem na piękną żonę :)))
  Porównania prasy pozostawię bez komentarza :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też uwielbiam dlatego zawsze wrzucam takie fotki. Pewnie do znudzenia, ale co tam.;)

   Usuń
 5. Też lubię takie zdjęcia, kiedy widać, jaka dobrana z nich para. Jeszcze co do tych porównań, to zgadzam się, że z księżną Alby najbardziej udane. Kobieta po prostu straszy. W niemieckiej prasie dużo się o niej pisze, strach zdjęcia oglądać.

  OdpowiedzUsuń
 6. No tak, Fakt jak zwykle wszystko wyciągnie. Po pierwsze nie ma pewności, że Letizia rzeczywiście pozowała nago. Sam artysta twierdzi, że obraz malowany był na podstawie zdjęć i jego własnej wyobraźni zakochanego mężczyzny. Po drugie skandal to mógł być 10 lat temu, a nie teraz.:) Letizia przebywała w Meksyku (gdzie powstał obraz) w połowie lat 90, zaś wystawa miała miejsce w 2004r. Pisząc kolokwialnie: ten artykuł to na siłę odgrzewany kotlet.;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie Letizia wygląda, już dawno nie podobała mi się tak jej fryzura i makijaż. Żakiecik ładny, całość skromna, stonowana, gustowna.

  alessandra

  OdpowiedzUsuń
 8. łądny ma biust
  nie ma sie czego wstydzic
  to nie skalndal tylko piekno kobiecego ciala
  rewelacja i serio na korzysc Leztii a nie,ze skandal moje drogie

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl