nowy1

poniedziałek, 8 września 2014

Obiad z Prezydentem Panamy. (74*)

Pierwsze zdjęcia.Źródło: http://members5.boardhost.com/

10 komentarzy :

 1. Śliczna sukienka :)
  Czekam na więcej zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka jest prześliczna :) Tylko te buty... Nie podobają mi się buty z odsłoniętymi palcami :( chociaż pasują do tej kreacji to że względu na te moje urojenia względem butów jestem na nie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się kwiatowe wykończenia u góry sukienki ;) Letizia w porównaniu do żony prezydenta Panamy wyglądała o niebo lepiej, jednak minimalizm górą!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma co porównywać, bo Panie mają zupełnie inną figurę.

   Usuń
 4. obie panie bardzo ładnie i skromnie wyglądały. żałuję tylko, że Letizia nie spięła włosów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam pytanie nie związane z postem. Czy jeżeli hiszpańska rodzina królewska jest wyznania katolickiego (tak mi się zresztą wydaję) to Leonore i Sofia przystąpią do sakramentu I komunii świętej? Jeśli tak to kiedy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, RK jest wyznania katolickiego i małe Infantki przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Kiedy? Nie wiadomo. Spekulowano, że Leonor przyjmie Sakrament w tym roku, jednak tak się nie stało. Obecnie najbardziej prawdopodobną datą jest przyszły rok i jednoczesna Komunia Leonor i Sofii.

   Usuń
  2. Trudno stwierdzić jak to będzie skoro Letizia nie jest wierząca!

   Usuń
  3. Jeśli już to bardziej skłaniałabym się do opcji, że Letizia jest agnostykiem niż osobą niewierzącą. Zresztą w tym przypadku to i tak nie ma większego znaczenia. To więcej niż pewne, że dziewczynki przyjmą Komunię Świętą zgodnie z tradycją.

   Usuń

Ronnie natalia-oreiro-pl