nowy1

środa, 24 września 2014

Wizyta w Nowym Jorku - dzień trzeci. (82*)

Pierwsze zdjęcia. Ceremonia otwarcia Debaty Generalnej 69 Sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Letizia nosiła biały żakiet z krepy, haftowany z przodu oraz czarną, jedwabną sukienkę od Felipe Varela.
Zerknijcie również tutaj - w końcu pojawiło się zdjęcie Felipe i Letizii z wieczornego przyjęcia organizowanego przez Prezydenta USA i jego żonę.


Letizia z Królową Maximą.
Spotkanie z Sekretarzem Generalnym ONZ Ban Ki-moon.Spotkanie z Prezydentem Polski Bronisławem Komorowskim. Być może niefortunne zdjęcie, ale miny tych panów mówią same za siebie...Przyjęcie wydane przez Parę Królewską dla władz 30 krajów z 5 kontynentów. Letizia nosi czarną, ołówkową sukienkę z fantazyjną wstawką z haftowanego tiulu i kryształków przy dekolcie oraz ramionach od Felipe Varela oraz prawdopodobnie swoje ślubne, brylantowe kolczyki. 


Źródło: http://members5.boardhost.com/

8 komentarzy :

 1. Wygląda na to, że Letizia i Maxima dobrze się rozumieją. Założę się, że jako matki tylko córek mają dużo wspólnych tematów. No i poza tym mogą rozmawiać po hiszpańsku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie :) Ciekawe co Maxima szeptała na ucho Letizii :D

   Usuń
  2. Tego pewnie nigdy się nie dowiemy. Ale wyobrażam sobie, że już wkrótce będą sobie opowiadać jak to za ich córkami biegają chłopcy.;)
   Letizia i Maxima zawsze dobrze się rozumiały. Niewątpliwie zbliża je hiszpańsko-latynoskie pochodzenie, podobna historia życiowa oraz córki.:)

   Usuń
  3. To na pewno :) Wspólnych tematów mają na pewno mnóstwo jako żony Królów i matki :)
   Poza tym Maxima zawsze wydaje mi się taką otwartą, wesołą i energiczną osobą, która na pewno lubi dużo rozmawiać :)

   Usuń
 2. Poza tym obie są młodymi, bardzo młodymi królowymi :)

  alessandra

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia razem z Maximą są niezwykle sympatyczne :) A figura Letizii na ostatniej fotografii - po prostu marzenie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marzenie? Wygląda jak anorektyczka... w ogóle nie ma kobiecych kształtów.

   Usuń
  2. W takim razie chyba nie wiesz jak wyglądają anorektyczki... Oczywiście - Letizia jest bardzo szczupła, ale nie można odmówić jej kobiecych kształtów: zgrabnych nóg, kształtnych pośladków czy pełnego biustu. Jeśli to nie wystarcza to czego jeszcze potrzebuje kobieta, by być kobiecą?

   Usuń

Ronnie natalia-oreiro-pl