nowy1

niedziela, 24 maja 2015

Circo del sol - aktualizacja!

Tak jak pisałam wcześniej poprzedni tydzień był "magiczny" i obfitował w wiele nowych zdjęć Rodziny Królewskiej. W sobotę rano Felipe wziął udział w Komunii Świętej Luisa Felipe i Laury Gomez-Acebo y Ponte - dzieci Luisa Beltran Alfonso Gomez-Acebo y Borbon oraz Laury Ponte Martinez. Od razu małe wyjaśnienie: Luis Gomez-Acebo y Borbon jest synem Infantki Pilar - siostry Juana Carlosa. Dość zabawnym jest również fakt, że Luis Felipe i jego siostra Laura urodzili się tego samego dnia rok po sobie (odpowiednio 1 lipca 2005 i 2006r.). 
Według prasy Letizia przyjechała po niego samochodem i wspólnie wraz z Królową Sofią i dziewczynkami wybrali się do Cirque du Soleil.***

Dziś Letizia rozpoczyna swoją pierwszą misję humanitarną w Hondurasie i Salwadorze. W związku z różnicą czasową (8 godzin wstecz) notki będą ukazywać się późnym wieczorem lub wczesnym rankiem. To drugie jest bardziej prawdopodobne.;) Przylot Królowej przewidywany jest na godzinę 15:25 (23:25 w Polsce). O 19:30 odbędzie się kolacja z Parą Prezydencką Hondurasu.


Źródło: https://twitter.com/, https://instagram.com, http://members5.boardhost.com/

4 komentarze :

 1. Podoba mi się bluzka Leti. Prosta a ma coś w sobie. Poza tym ona zawsze świetnie wygląda ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście ładna, cała stylizacja jest ładna, takie letnie kolory.

   Usuń
  2. I przede wszystkim postawiła na wygodę :)

   Usuń
 2. Szkoda, że całą rodzina nie pojawiła się na Komunii tylko sam Felipe. Wygląda to na coś w stylu: stosunki między dziećmi Infantki Pilar i Letizią nie są dobre ;) Ale widocznie tam taki zwyczaj, że Komunia jest bez całe gromady rodziny.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl