nowy1

sobota, 5 listopada 2016

11 lat stylu Leonor, cz. 2.

Leonor i Sofię łączą nie tylko blond włosy oraz piękny uśmiech. Od najmłodszych lat ubierane są prawie identycznie. Niektórzy śmieją się, że podczas wystąpień publicznych wyglądają jak bliźniaczki. I rzeczywiście. Letizia najczęściej wybiera dla nich kwiatowe sukienki oraz sweterki od hiszpańskich projektantów.


Zdjęcia z Mszy Wielkanocnej z lat 2009-2012.


Stroje najczęściej pochodzą od Nanos, Pili Carrera czy Mango Kids. Część ubrań szyta jest na specjalne zamówienie przez zaufane krawcowe z Asturii. Ich najbardziej znanym projektem są sukienki noszone przez Infantki w dniu proklamacji Felipe VI.Formułę sukienka + sweterek + rajstopy + balerinki Leonor i Sofia mają opanowaną do perfekcji. Zwróćcie uwagę, że Letizia właściwie nie ubierała dziewczynek w te typowo dziecięce i jednocześnie koszmarne białe rajtuzy.


Szorty i spodnie są mniej powszechne, ale również obecne w szafach dziewczynek. Głównie możemy się ich spodziewać podczas mniej oficjalnych wystąpień takich jak wakacje.Potwierdzeniem faktu, że zdanie Infantek w kwestii ubioru czy stylu ma znaczenie są kolczyki. Warto zauważyć, że nosi je jedynie Leonor. Na tej podstawie można wysnuć wniosek, iż to była jej osobista decyzja, a nie odgórna matki czy ojca. Podobnie może być z kolorystyką noszonych ubrań. Być może to moja nadinterpretacja, ale mam wrażenie, że na tych zdjęciach możemy dostrzec różnice w ulubionych barwach obu sióstr.Obecnie trudno wyrokować, w którą stronę pójdzie styl Leonor, ale jedno jest pewne. Mając za wzór tak elegancką matkę jak Letizia możemy spodziewać się w przyszłości wielu ciekawych i wysmakowanych stylizacji.
Źródło: http://www.hola.com/

8 komentarzy :

 1. Jestem bardzo ciekawa, czy Leonor, tak jak Letizia będzie sięgać po kreacje Vareli :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że będzie sięgać. W końcu czym skorupka za młodu nasiąknie...;)

   Usuń
 2. Ciekawe, czy Leonor w kwestii ubioru pójdzie w ślady matki... Jeśli tak, to będzie z pewnością jedną z najlepiej ubranych księżniczek, a w przyszłości królowych

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczynki są bardzo urocze ;)
  Wcale nie widać, że dzielą je dwa lata. Faktycznie, wyglądają jak bliźniaczki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obie są śliczne i bardzo jestem ciekawa, jak będą prezentować się za kilka lat. Gdzieś czytałam o tym, że Letizia wyszukuje z nimi w Internecie ubrania. Ciekawe, czy to prawda - nie zdziwiłabym się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie zweryfikujemy czy rzeczywiście tak robią, ale też nie byłabym tym zaskoczona... Tym bardziej, że nie za bardzo mogą pójść tak zwyczajnie do sklepu i coś przymierzyć...

   Usuń
 5. Mimo że nie widzę sensu w ubieraniu dzieci w takie samie stroje, to te akurat bardzo mi się podobają. Generalnie dziewczynki ładnie są ubierane :)

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl