tytuł1

środa, 2 sierpnia 2017

Kolejne zdjęcia w wakacji + fotki z kolacji (!).

Dziś rano pojawiły się kolejne fotki z wakacji na Majorce. Tym razem robione z daleka i nieoficjalnie. Rodzina Królewska spędza letni czas z Królową Sofią i jej siostrą Irene, Infantką Eleną, Victorią, Froilanem oraz dziećmi Cristiny. Podobno cała trzynastka tuż po poniedziałkowej sesji zdjęciowej zjadła kolację w restauracji Ola del Mar w dzielnicy Portixol. Knajpa, choć mieści się z dala od epicentrum turystycznego, jest jedną z najbardziej znanych w Palmie. Znajduje się na brzegu morza w starym porcie rybackim i specjalizuje w owocach morza, rybach, ryżu oraz gulaszu. Prawdopodobnie nie pojawią się żadne zdjęcia ze wspólnego biesiadowania, ale świadkowie twierdzą, że wieczór upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze. Przede wszystkim zadowolona miała być Królowa Sofia ciesząca się obecnością wszystkich swoich wnucząt.

A jednak mamy zdjęcia z poniedziałkowej kolacji!!Zdjęcia z dziś.

Źródło: http://members5.boardhost.com/

4 komentarze :

 1. Podziw dla Letizii,że top połączyła świetnie zarówno na codzień jak i na wieczór. Paski jednak nie pasują Sofii:)
  Miło zobaczyć wszystkie dzieci razem. To dla królowej musiało być niezwykle radosne,że zgromadziły się jej wszystkie wnuki. To wyjątkowa okazja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie moge uwierzyc ze Leonor i Sofia sa juz takie duze

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma czegoś takiego jak spontaniczne zdjęcia rodziny królewskiej. Przecież u nich wszystko jest starannie wyreżyserowane a każde zdjęcie przeznaczone do opublikowania w prasie musi być zaakceptowane

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl