tytuł1

wtorek, 1 sierpnia 2017

Zaległe wyjścia Letizii.

Poniżej krótki podsumowanie zaległych wyjść Letizii, które akurat zbiegły się z moim urlopem i dość ograniczonym dostępem do Internetu.

19.07.2017r. - wizyta w klasztorze Santo Toribio de Liebana z okazji Roku Świętego.

Choć pierwsze wzmianki o klasztorze pojawiają się już w XII wieku jego "prawdziwa" historia zaczyna się w 1512r. kiedy to papież Juliusz II specjalną bulą uznał go za miejsce święte i godne pielgrzymowania na równi z Jerozolimą, Rzymem oraz Santiago de Compostela. Miało to związek ze znajdującą się pod opieką mnichów relikwią Lignum Crucis czyli największym kawałkiem drewna z krzyża Chrystusa. Od tego czasu za Rok Święty uznawane są lata, w których 16 kwietnia wypada w niedzielę. Pielgrzymka w tym okresie zapewnia pielgrzymom odpust zupełny. Ostatni Rok Święty obchodzony był w 2006r., zaś kolejny wypada właśnie w 2017r. Felipe i Letizia zwiedzili zarówno klasztor, kościół jak i zobaczyli zgromadzoną kolekcję sztuki oraz słynną relikwię.Królowa na tą okazję wybrała bluzkę i spodnie od Hugo Boss, pantofle od Uterque i kolczyki od Gold&Roses.21.07.2017r. - Inauguracja Wakacyjnych Kursów w Międzynarodowej Szkole Muzycznej wspieranej przez Fundację Księżniczki Asturii. Outfit Letizii składa się z powtórzonej z 2012r. bluzki oraz nowych spodni, a także torebki od Hugo Boss, pantofli od Prady i kolczyków od Bounkit.

24.07.2017r. - Inauguracja Zgromadzenia Zwyczajnego Dyrektorów Centrów Instytutu Cervantesa. Outfit to sukienka od Niny Ricci, torebka od Caroliny Herrery, pantofle od Magrit i kolczyki Tous.
27.07.2017r. - Spotkanie z Federacją Ewangelickich Podmiotów Religijnych Hiszpanii oraz wizyta w siedzibie serwisu telefonicznego "016" dedykowanej ofiarom przemocy uwarunkowanej płcią. Królowa wybrała prawdopodobnie spodnie i bluzkę od Hugo Boss, torebkę od Adolfo Domingueaza, pantofle od Magrit i kolczyki od Tous.

Źróło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

4 komentarze :

  1. Letizia jak zwykle pięknie, podoba mi się jej zielona bluzka i oczywiście czerwona sukienka

    OdpowiedzUsuń
  2. Letizia tak uroczo wygląda z dziećmi. Zawsze jakieś maleństwo dostaje na ręce.
    Nigdy nie słyszałam o tym klasztorze. Bardzo ciekawe.
    Stylizacje ładne,ale po wizycie w Wielkiej Brytanii trudno już się czymś zachwycić: )

    OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl