nowy1

czwartek, 9 stycznia 2014

Audiencja z Hiszpańską Federacją Dawców Krwi. (3*)

Hiszpańska Federacja Dawców Krwi zrzesza Bractwa lub Stowarzyszenia Dawców Krwi współpracujące z Bankami Krwi lub ośrodkami transfuzji. Jej celem jest podnoszenie świadomości społecznej, zabieganie o dotacje finansowe oraz promowanie altruistycznego i regularnego oddawania krwi i osocza. Federacja koordynuje i zatwierdza kryteria, doradza, ułatwia wymianę doświadczeń pomiędzy organizacjami partnerskimi, chroni prawa dawców jako jednostki i składowej zorganizowanej grupy, jest "głosem" dawców krwi w Ministerstwie Zdrowia, reprezentantem w Państwowej Komisji Hemoterapii i Światowej Organizacji Dawców Krwi.Letizia wybrała top i wełnianą marynarkę Hugo Boss w kolorze burgundu oraz szare spodnie. Kolczyk to znane już gwiazdki Chanel.


Przy okazji zdjęć portretowych możemy przyjrzeć się makijażowi Księżnej. Jest oczywiście perfekcyjny, bardzo naturalny i podkreślający urodę Letizii. Ciemny cień na powiekach (brąz? fiolet?) uwydatnia kształt oka, jasny cień pod brwiami optycznie je otwiera, zaś zielona kreska na linii wodnej doskonale podkreśla odcień tęczówki. Całość uzupełniają sztuczne rzęsy, odrobiona różu i bezbarwny błyszczyk na ustach.


***

Dziś również opublikowano dwie historie przedstawiające podejście Letizii do zdjęć robionych telefonami komórkowymi na ulicy. 
Pierwsza sytuacja dotyczyła fotografowania Leonor i Sofii w dniu 5 stycznia. Według świadków Księżna kategorycznie zabroniła anonimowej kobiecie robienia zdjęcia córkom. Podobno była przy tym "wyniosła", co nie spodobało się obywatelom. Portal przypomina jednocześnie, że Letizia od zawsze starała się chronić wizerunek swoich dzieci, szczególnie w trakcie wydarzeń prywatnych, niezaplanowanych przez Pałac więc jej podejście nie jest niczym zaskakującym.
Druga sytuacja miała miejsce już następnego dnia. Młody człowiek rozpoznał Księżną w grupie kilku idących osób i poprosił o zdjęcie. Letizia wzięła jego telefon i zrobiła mu dwie fotki z Felipe. Choć sama nie chciała pozować mężczyzna ocenił, że była bardzo przyjazna. Na potwierdzenie historii "selfie" z Księciem trafiło na Twittera.


Źródło: http://www.casareal.es/, http://www.hola.com/, http://www.zimbio.com/, http://www.vanitatis.com/

* liczba oficjalnych wystąpień Letizii w 2014 roku.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Ronnie natalia-oreiro-pl