nowy1

środa, 22 stycznia 2014

Inauguracja XXXIV Międzynarodowych Targów Turystyki. (7*)

Książę i Księżna Asturii przewodniczyli dziś otwarciu Międzynarodowych Targów Turystyki FITUR. Targi trwające w dniach 22-26 stycznia są miejscem spotkań profesjonalistów, liderów branży i wystawców z około 9000 firm ze 165 państw. Poczynione na nich ustalenia, zawarte kontrakty czy umowy będą miały wpływ na handel i turystykę w bieżącym roku.
FITUR, który jest pierwszym wydarzeniem dla branży turystycznej w tym roku, odbywa się w szczególnie pomyślnym okresie dla tego sektora gospodarki. Jak wynika z opublikowanych właśnie danych w 2013 roku, zarówno na świecie, jak i w Hiszpanii, nastąpił 5% wzrost liczby przyjazdów turystycznych. W skali globalnej do września 2013 odnotowano 845 mln turystów więcej niż w tym samym czasie w roku 2012, zaś Hiszpania do listopada przyjęła 57,6 mln podróżników.
Letizia wybrała moim zdaniem dość niefortunny zestaw. Szare, proste spodnie, niebiesko-zielony cardigan Hugo Boss i czarny żakiet zapinany na guziki od Felipe Varela. Do tego czarno-zielone buty Oxford sygnowane przez Jaime Mascaro. Cały wygląd Księżnej popsuły te buty. Ani eleganckie, ani sportowe.


Poniżej stylizacje Letizii z lat poprzednich. Całkowicie bez porównania. Pomimo, że w roku 2011 miała te same buty wyglądała zdecydowanie lepiej.


Źródło: http://www.casareal.es/, www.semana.es/

3 komentarze :

 1. Z jednej strony buty nie pasują do stroju, z drugiej strony fajnie, że nie założyła tych okropnie wysokich obcasów. Odmiana też jest potrzebna

  OdpowiedzUsuń
 2. Ona od wielu lat ubiera się beznadziejnie. Te kardigany mogłaby sobie darować, bo wręcz odstraszają. Jest jedną z najgorzej ubranych księżnych na chwilę obecną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem jest jedną z najlepiej ubranych, bo jej styl jest inny. Poza tym nosi śliczne sukienki i marynarki

   Usuń

Ronnie natalia-oreiro-pl