nowy1

środa, 8 stycznia 2014

Audiencje w Pałacu Zarzuela. (2*)

Księżna Asturii odbyła dziś dwa spotkania w Pałacu Zarzuela. Pierwsze z Zarządem Hiszpańskiego Stowarzyszenia Prasy Sportowej, drugie zaś z przedstawicielami Stowarzyszenia na rzecz samoregulacji komunikacji marketingowej "Autocontrol". 

Hiszpańskie Stowarzyszenie Prasy Sportowej zrzesza większość tamtejszych dziennikarzy zajmujących się szeroko rozumianym sportem, zarówno w prasie jak i mediach radiowo-telewizyjnych. Szacuje się, że ma 3500 członków pogrupowanych w 49 związków wojewódzkich. Pierwotnie (według agendy Pałacu) audiencji miał przewodniczyć jedynie Felipe. Być może zmiana podyktowana była decyzją Letizii oraz chęcią spotkania ludzi, których zna i ceni m.in. Jezusa Alvareza (stoi obok Księcia), z którym współpracowała jako dziennikarka w Wiadomościach.


Stowarzyszenie na rzecz samoregulacji komunikacji marketingowej "Autocontrol" zostało utworzone przez czołowych reklamodawców, media, agencje reklamowe i stowarzyszenia biznesowe w 1995r. Celem organizacji jest ustanawianie standardów postępowania oraz dbanie o przestrzeganie praw konsumentów i uczciwej konkurencji. System samoregulacji ma być uzupełnieniem kontroli prawnej, a nie jej substytutem.


Letizia nosiła tweedową marynarkę Uterque, top w kolorze fuksji Mango i proste, czarne spodnie Felipe Varela. Do tego kolczyki gwiazdki Chanel.* liczba oficjalnych wystąpień Letizii w 2014 roku.

6 komentarzy :

 1. Letizia zawsze wygląda dobrze, chciałabym tak.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna lila zestawiona z doskonale dobranymi szpilkami do czarnych eleganckich spodni:)
  u mnie dziś wiersz Harry Potter i Hardodziób, o wolności

  OdpowiedzUsuń
 3. Letizia nie jest taka niska, wręcz 170 cm to sporo, a nawet w szpilkach wygląda przy Filipie tak filigranowo i drobnie :) To na swój sposób urocze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem, urocze. Choć z drugiej strony Felipe ma ok. 1,97m wzrostu więc prawie każda kobieta jest przy nim filigranowa.;)

   Usuń
 4. Może napiszesz o oskarżeniach wobec zięcia Króla a szwagra Księcia Felipe - ostatnio znowu o tym głośno.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl