nowy1

niedziela, 26 stycznia 2014

I Międzynarodowy Kongres Instytutu Chorób Rzadkich. (8*)

24 stycznia 2014r. Letizia wzięła udział w inauguracji Pierwszego Międzynarodowego Kongresu Instytutu Chorób Rzadkich zorganizowanego w ramach Światowego Dnia Chorób Rzadkich przypadającego na dzień 28 lutego. Podczas wydarzenia zaprezentowano prace uczniów z różnych szkół związane z tym właśnie tematem. Wystawa ma sprzyjać poszerzaniu wiedzy o chorobach rzadkich wśród nauczycieli, rodziców i samych dzieci. 
Księżna wygłosiła krótką mowę, podczas której podkreśliła, że "badania naukowe są kamieniem węgielnym nie tylko dla poprawienia perspektyw osób z chorobami rzadkimi, ale także dla rozwoju całego społeczeństwa". Wręczyła również wyróżnienie Miguel'owi Banon w uznaniu za zaangażowanie i wkład w propagowanie wiedzy o chorobach rzadkich wśród  młodzieży szkolnej. Letizia obejrzała również fresk wykonany przez uczniów Szkoły Sztuki i Rzemiosła w Almerii.Strój Letizii można podsumować dwoma słowami: bez zmian. Mam na myśli wizerunek stąd. Burgundowy top i marynarka Hugo Boss, szare spodnie i buty bez palców Magrit. Być może ubiór był zamierzony, gdyż idealnie wpasowuje się w barwy i jednolitość mundurków małych uczniów.Źródło: http://www.casareal.es/, http://www.semana.es/, http://www.vanitatis.com/

1 komentarz :

  1. moim zdaniem, Letizia czasami, a nawet dość często ubiera się jakby była nadal dziennikarką, np ta stylizacja przywodzi mi to na myśl.

    Chciałam Cię zaprosić na mój blog:

    http://ksiezniczka-victoria.blogspot.com/

    Mam nadzieję, że Ci się spodoba ;)

    OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl