nowy1

poniedziałek, 31 października 2016

Letizia w Paryżu.

Dzisiejszego wieczora Letizia była w Paryżu i wzięła udział w inauguracji Światowego Kongresu Nowotworowego 2016. Wydarzenie zorganizowane przez Światową Unię Walki z Rakiem przy współpracy z Francuską Ligą Walki z Rakiem oraz Afrykańsko-francuskojęzycznym i Śródziemnomorskim Stowarzyszeniem Walki z Rakiem potrwa do 3 listopada. Podczas tego wydarzenia Królowa spotkała się z Prezydentem Francji Francoise'm Hollande'm, Księżniczką Lallą Salmą z Maroka oraz Księżniczką Diną Mired z Jordanii, a także wygłosiła przemówienie. W swojej mowie przede wszystkim zaapelowała o promowanie i dostępność do badań przystępnych cenowo dla każdego. Na tą okazję Królowa wybrała płaszcz i kombinezon od Hugo Boss, torebkę od Niny Ricci, szpilki od Prady i kolczyki od Tous. Outfit może budzić drobne kontrowersje ze względu na odkryte ramiona oraz dekolt. Według mnie jest elegancki i właściwy na tą okazję, choć dopełnieniem byłby jakiś naszyjnik lub żakiet.

Źrodło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

7 komentarzy :

 1. Mnie się podoba. Koczek jest uroczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Tobą. Szkoda, że Letizia nie dobrała jakiegoś ładnego naszyjnika

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie też zabrakło jakiegoś naszyjnika

  OdpowiedzUsuń
 4. Leti jest taka pełna klasy i elegancji.Dla mnie wygląda pięknie,choć przydałaby się jakaś większa,kolorowa biżuteria do całej stylizacji na czarno.

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialna stylizacja. Nie wiem jak Leti to robi, że umie tak wszystko idealnie dopasować. Pełna klasa...

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna stylizacja, prosta, ale robi wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie brakuje żakietu. Czasem moim zdaniem Letizia przesadza. wystarczy spojrzeć na inne panie. ja bym pomyślała, że to Letizia jest tam gwiazdą, a przecież było wielu znamienitych gości, którzy jednak więcej robią niż Letizia ze względu na ich pracę zawodową w dziedzinie nowotworów.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl