nowy1

piątek, 9 marca 2018

Audiencje w pałacu.

Dziś Letizia odbyła dwie audiencje. Pierwszą z Komisją Stałą Hiszpańskiego Komitetu UNICEF, drugą zaś z przedstawicielami Hiszpańskiej Grupy Nowotworów Sierocych i Rzadkich. Królowa została poinformowana o działaniach statutowych podmiotów, ich aktualnych i przyszłych projektach, a także o sytuacji dzieci oraz pacjentów na świecie. Letizia powtórzyła stylizację sprzed kilku tygodni. Niestety mamy tu do czynienia ze stylem UFO (Unidentified Fashion Objects), gdyż poza pantoflami od Hugo Boss pozostałe marki są nieznane.

Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

4 komentarze :

 1. Zawsze jak słyszę o tym, że jakieś ubranie nie zostało zidentyfikowane, to się zastanawiam, czy królowe/księżne/księżniczki zdają sobie sprawę, jaką trdunością jest nieraz ta indentyfikacja tych ubrań i czy robią to specjalnie... :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe przypuszczenie: )
   Myślę,że chyba nie wiedzą,jak to może bycia drażniące,tym bardziej,że te spodnie są świetne.Bardzo nowoczesne,ale urzekły mnie od razu swoją prostą elegancją i filturną kokardką.

   Usuń
  2. Myślę, że po części robią to specjalnie.;) Niektóre blogerki piszą, że nawet same domy mody nie pomagają, a wręcz utrudniają życie. Odmawiają komentarza nie tylko na pytania typu czy pani XYZ się u was ubiera, ale również w przypadku konkretnych modeli/ sztuk odzieży.

   Usuń
 2. Zapraszam na bloga o księżnej Kornwalii https://ksieznakornwalii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl