nowy1

wtorek, 13 marca 2018

Światowy Dzień Chorób Rzadkich.

Letizia przewodniczyła dziś oficjalnej ceremonii Światowego Dnia Chorób Rzadkich. Akt odbywał się w Teatrze Goya w Madrycie i rozpoczął od przemówienia Prezydenta FEDER Juana Carriona. Następnie przedstawiono założenia akcji promowanej hasłem tegorocznego eventu: "Budujmy dziś dla jutra: obalajmy granice badań naukowych nad chorobami rzadkimi". Ma ona na celu zmobilizowanie wszystkich podmiotów zaangażowanych w badania i stworzenie sieci oraz miejsca dla współpracy międzynarodowej. Olbrzymim argumentem Światowego Dnia Chorób Rzadkich jest fakt, że wszystko co się zostanie osiągnięte w dziedzinie wiedzy naukowej dziś będzie przekształcone w prewencję, diagnozę i leczenie jutro. Pod koniec wydarzenia Królowa wręczyła nagrody i wygłosiła przemówienie. 




Jeśli chodzi o dzisiejszą stylizację to mamy: bluzkę i komplet w stylu Coco Chanel od Hugo Boss, szpilki od Prady, torebkę od Uterque oraz kolczyki od Tous.



Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

4 komentarze :

 1. Dobrze,że królowa od lat wspiera inicjatywy związane z walką z rakiem.
  Co do stylizacji- perfekcyjny kostium i zwyczajowe dodatki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Letizia ubiera się zaje..ście :) naprawdę to wzór dla innych królowych księżnych moim skromnym zdaniem ;) a poza tym bardzo dużo pracuje naprawdę ją podziwiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Po raz pierwszy od bardzo dawna nie podoba mi się strój Letizii. Ale akcja szlachetna, to najważniejsze :)

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl