nowy1

czwartek, 15 marca 2018

Wizyta w Teatrze Królewskim.

Letizia odwiedziła dziś Teatr Królewski w Madrycie. Na wstępie wizyty wzięła udział w pogadance na temat: "Jak przyciągnąć młodych ludzi do opery" i "Środowisko teatralne" oraz została poinformowana o projektach pedagogicznych, społecznych dotyczących edukacji najmłodszych i muzykoterapii. Następnie zwiedziła pracownie rzemieślnicze, w których powstają scenariusze oraz kostiumy do najlepszych oper i przedstawień wystawianych na deskach teatru, a także spotkała z pracownikami oraz osobami odpowiedzialnymi za realizację programów szkoleniowych m.in. "El Real Junior" i "Universidad A Escena".
Letizia zdecydowała się dziś na płaszczyk od Zary, spodnie, marynarkę i bluzkę od Hugo Boss oraz kolczyki od Byimba y Lola.


Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

4 komentarze :

 1. Uwielbiam teatr! Chodziłabym częściej gdyby bilety były nieco tańsze. Chciałabym też zobaczyć jak powstają stroje teatralne. Niektóre z nich powalają na kolana.
  Leti bardzo ładnie dziś wyglądała. Chciałabym mieć w szafie marynarkę taką jaką miała dziś na sobie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę podobna marynarka była jakiś czas temu w przecenie na stronie Mango. Przez chwilę nawet się zastanawiałam czy takiej nie kupić, ale nie każdy wygląda we wszystkim tak dobrze jak Letizia więc...;)

   Usuń
 2. Też zazdroszczę jej tej wizyty.Nieliczni mogą zaglądać za kulisy,a królowa na pewno należy do najlepszych gości.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl