nowy1

sobota, 9 marca 2019

Koncert "In Memoriam".

7 marca Para Królewska uczestniczyła w XVII koncercie "In Memoriam" organizowanym od 2002r. w hołdzie ofiarom ataków terrorystycznych. Wydarzenie co roku gromadzi najważniejsze osoby w państwie, przedstawicieli rządu, partii politycznych oraz ludzi ze wszystkich warstw społecznych i ekonomicznych w Hiszpanii. Organizowane jest przez Fundację Ofiar Terroryzmu, zaś sponsorowane m.in. przez Ministerstwo Kultury i Sportu oraz Radę Miasta Madrytu. W tym roku Chór i Orkiestra Symfoniczna RTVE pod batutą Miguela Angela Gomeza Martineza wykonali dwa utwory: "Missa Solemnis C-dur KV 337 Wolfganga Amadeusza Mozarta i VI Symfonię nr H-moll "Patetyczną" Piotra Czajkowskiego.
Jeśli chodzi o stylizację to Królowa wybrała nową sukienkę od Hugo Boss, szpilki od Manolo Blahnika oraz brylantowe kolczyki zakończone perłą w kształcie łzy.Źródło: http://www.casareal.es/, https://www.cotilleando.com/f

3 komentarze :

  1. Stylizacja odpowiednia do okazji,a jednocześnie bardzo wdzięczna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wygląda pięknie. Ale jakoś nie pasują mi te gołe ramiona do wspominania ofiar zamachów. Może to tylko moje odczucia..

    OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl