nowy1

poniedziałek, 11 marca 2019

Już mi niosą suknię z welonem cz.1

Dziś mija 15 rocznica zamachów terrorystycznych z 11 marca 2004r. O tej tragedii trochę pisałam tutaj <klik> To takie małe nawiązanie i jednocześnie kontynuacja serii "Historia de amor".

***

Niestety, a może własnie na szczęście życie toczy się dalej. Pomimo zamachów i ogromu tragedii z marca 2004r. przygotowania do ślubu trwały w najlepsze. 22 marca Letizia zostaje zauważona na ulicach Madrytu. Prasa od razu wyrokuje, że właśnie wyszła z salonu, w którym mierzyła swoją suknię ślubną.
Następną okazją do zobaczenia przyszłej Księżnej Asturii była Msza Wielkanocna na Majorce, która tamtej wiosny przypadła na 11 kwietnia. Letizia zachwyciła lokalnych mieszkańców wyborem rozkloszowanej spódnicy, a także faktem, że wraz z Felipe, Infantką Cristiną i dwójką jej dzieci była widziana w tamtejszym kinie.
16 kwietnia Felipe i Letizia zostali zauważeni w drodze na obiad z Cristiną i Inakim.
W miedzyczasie spotkali się również z Jesusem Ortizem i jego partnerką Aną, przyszłą drugą żoną.


22 kwietnia cała Rodzina Królewska wzięła udział w ceremonii otwarcia nowej sesji Parlamentu.

Kolejny raz widzimy ich dwa dni później w drodze do restauracji Bulli. Warto zwrócić uwagę na ręce Letizii. 15 lat temu była równie szczupła jak obecnie...

I kolejne przymiarki sukni ślubnej z dnia 28 kwietnia.Podobno zdjęcie z mierzenia finalnej wersji sukni ślubnej. Niestety bliżej niedatowane... Jak widać Letizii towarzyszyła matka Paloma Rocasolano i teściowa Królowa Sofia.


Źródło: http://www.publiboda.com/, http://www.theroyalforums.com/, http://letiziarchive.blogspot.com/

13 komentarzy :

 1. Trudno uwierzyć,że teraz Letizia jest ikoną stylu,patrząc po tych młodzieńczych stylizacjach.Ale moda wtedy była tragiczna.
  A jeszcze trudniej uwierzyć w obrazki całej,roześmianej rodziny i bliskie relacje z Cristiną i Inakim.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia większości nie widziałam wcześniej nie mogę doczekać się dalszej części

  OdpowiedzUsuń
 3. Z ciekawości zapytam do kogo są podobne córki Letizi i Filipa?Do którego z rodziców ? A może do dziadków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leo bardziej do matki, Sofia do ojca. Moim zdaniem młodsza ma typowe geny Burbonów i urodę podchodzącą pod Elenę.

   Usuń
  2. Moim zdaniem też Leonore kropka w kropkę Letizia, Sofia podobna do babci Sofii.

   Usuń
 4. Przeprasam, napiszę to. Uderzające są dla mnie inne rysy twarzy i raczej to nie tylko kwestia spadku wagi i stroju. Dodam, że takie naturalne niedociągnięcia natury mają swój urok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację. Zmiana rysów twarzy czy ogólnie całego wyglądu jest uderzająca. Letizia doskonale odnalazła się w iluzorycznym świecie wiecznej młodości i piękna. Z drugiej jednak strony wcale jej się nie dziwię. Nie jest łatwo się starzeć...

   Usuń
  2. Oj tak. Mi również, już to przeżywam. Kiedy patrzę na kobiety w bardzo podeszłym wieku, nie mogę uwierzyć, że też będę tak kiedyś wyglądała. Nie jest łatwo się starzeć szczególnie kiedy ma się możliwość coś z tym zrobić.

   Usuń
  3. Oj to fakt, zmiana uderzająca. Choć trudno też powiedzieć, jakby wyglądała obecnie bez zabiegów. Inna sprawa, że Letizia nabrała godności i dumy, porusza się zupełnie inaczej, widać, że jest królową.

   Usuń
 5. Nawet nie wiesz, jak długo czekałam na kolejny post z tej serii!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety wiem... Widzę datę utworzenia tej notki i oczywiście datę opublikowania poprzedniej... Na szczęście jest szansa, że następna pojawi się dużo szybciej.:)

   Usuń
 6. Mnie się podoba jak zwykle kontrast pomiędzy Letycją a Filipem; na zasadzie, że ona jest bardzo kobieca, a on bardzo męski. Na tych zdjęciach super to widać. I druga rzecz, ktora mi się podoba to fakt, że Letycja nigdy nie przejawiała durnych zachowań typu nieustanne zadzieranie główki ze słodkimi oczami do męża, klepanie go po ramieniu, uśmiech na każde jego słowo etc. Nienawidzę czegoś takiego.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl