nowy1

sobota, 6 kwietnia 2019

Zeszłotygodniowe wyjścia.

W mijającym tygodniu Letizia odbyła trzy wyjścia. Pierwsze z nich miało miejsce 3 kwietnia i dotyczyło inauguracji Konferencji "Media i zdrowie psychiczne" organizowanej przez Hiszpańską Konfederację Zdrowia Psychicznego i Fundację BBVA. Wydarzenie to skupia dziennikarzy różnych mediów, specjalistów od komunikacji oraz ludzi żyjących z zaburzeniami psychicznymi, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami, poglądami na wspomniany temat. Jednocześnie Hiszpańska Konfederacja Zdrowia Psychicznego na swojej stronie www.comunicalasaludmental.org udostępnia wszystkim zainteresowanym bezpłatny "Przewodnik po stylu zdrowia psychicznego dla mediów: słowa mają znaczenie".
Królowa zdecydowała się na powtórzenie stylizacji sprzed roku z Majorki. Składa się na nią jedwabna bluzka w kropki od Caroliny Herrery, spodnie od Hugo Boss, pantofle od Magrit, torebka od Loewe i kolczyki motylki od Eleny C.
Dwa kolejne odbyły się 4 kwietnia. Przed południem Królowa przewodniczyła uruchomieniu projektu "In(Formate)". Jest to inicjatywa Fundacji przeciwko Narkomanii (FAD) i Google mająca na celu pogłębianie umiejętności korzystania z mediów oraz promowanie krytycznego myślenia u młodzieży w wieku 14-16 lat. Po przedstawieniu założeń projektu odbyła się debata pomiędzy ośmiorgiem młodych ludzi, którzy dyskutowali o analizie treści wiadomości lub innych formatów multimedialnych, a także praktycznych wskazówkach pomagających odróżnić dane prawdziwe, użyteczne od tych fałszywych.
Letizia zdecydowała się na stylizację, którą również widzieliśmy już wcześniej: spódnicę i sweterek od Zary, torebkę od Uterque, muszkieterki od Magrit lub Steve'a Maddena oraz kolczyki od Gold&Rose.
Z kolei wieczorem wraz z Felipe wzięła udział w nabożeństwie żałobnym ku czci Jose Pedro Perez-Llorca Rodrigo. Hiszpański prawnik, minister spraw zagranicznych w latach 1980-1982, jeden z ojców Konstytucji z 1978r., człowiek, który odegrał kluczową rolę w odrodzeniu się w Hiszpanii demokracji zmarł 6 marca br. w Madrycie. Królowa na tą okazję wybrała bardzo elegancką stylizację: czarny płaszcz od Caroliny Herrery, szpilki od Magrit, kolczyki od Gold&Rose oraz torebkę od Felipe Varela.

Źródło: http://www.casareal.es/; https://www.cotilleando.com/; https://www.gettyimages.com.au/

1 komentarz :

  1. Paradoksalnie najbardziej podoba mi się stylizacja z nabożeństwa żałobnego-nie czas wtedy na eksperymenty modowe i taka klasyczna Letizia wygląda najlepiej.

    OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl