nowy1

poniedziałek, 10 lutego 2014

Dzisiejsze spotkania w Pałacu Zarzuela. (13*)

Spotkanie z przedstawicielami Hiszpańskiej i Portugalskiej Federacji ds. Chorób Rzadkich (FEDER i FEDRA).

Podczas audiencji Księżna została poinformowana o nawiązaniu współpracy pomiędzy Hiszpańską i Portugalską Federacją ds. Chorób Rzadkich. FEDER i FEDRA podpisały porozumienie w tej sprawie w sierpniu ubiegłego roku. W umowie zobowiązały się do działa mających na celu poprawę jakości życia pacjentów z rzadkimi chorobami oraz ich rodzin w Hiszpanii, Portugalii i innych krajach, w których językiem urzędowym jest kastylijski lub portugalski. Obie organizacje zobowiązały się do wspierania rozwoju wspólnych projektów, promowania pozytywnego wizerunku osób chorych, współpracy w zakresie dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, a także prowadzenia wspólnych działań politycznych z władzami w celu poprawy warunków życia pacjentów i ich rodzin oraz organizowania wspólnych aktywności i wydarzeń.


Spotkanie w przedstawicielami Fundacji Carmen Pardo-Valcarce.

Audiencja miała na celu przedstawienie dotychczasowych działań i przyszłych projektów tej organizacji. Fundacja Carmen Pardo-Valcarce powstała w 1948r. i zajmuje się redukowaniem barier oraz zachęcaniem do uczestnictwa w życiu społecznym osób z niepełnosprawnością intelektualną.


Spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia na rzecz chorych na syndrom Wolf-Hirschhorn (AESSWH).

Stowarzyszenie powstało w grudniu 2008r. jako miesjce spotkań rodzin poszukujących pomocy dla swoich dzieci chorych na ten syndrom. Celem organizacji, zintegrowanej z Hiszpańską Federacją ds. Chorób Rzadkich, jest dzielenie się doświadczeniami i zwalczanie ignorancji społecznej. Księżna została poinformowana o działalności Stowarzyszenia, jego przyszłych projektach i problemach majacych wpływ na osoby chore i ich rodziny.


Letizia nosiła ołówkową sukienkę z granatowymi, koronkowymi aplikacjami od Felipe Varela, czarny blezer Hugo Boss i kolczyki Chanel.
Pierwszy raz Letizia miała na sobie tą sukienkę w 2011r. podczas wręczenia nagród Księcia Asturii.


Źródło: http://www.casareal.es/, http://www.semana.es/, http://www.hola.com/, http://www.gettyimages.es/

3 komentarze :

  1. Sukienka Varela. Letizia miała ją już na sobie w 2011 r. Natomiast te zamszowe buty wyglądają na nowe.

    OdpowiedzUsuń
  2. As for his love-life track record, Kate likely didn't mind a bit that William got away with Jecca while she was vacationing with Prince George in the Caribbean. The prince and Jecca's relationship was the subject of much reporting when Kate first met the prince in college. William had gotten to know Jecca during a gap-year trip to Kenya. But apparently William and Jecca were ultimately meant to be just friends. Scroll down for more on that below.
    http://www.popsugar.com/Prince-William-Jecca-Craig-33983460#photo-33984048

    WILLIAM Z BYLA DZIEWCYZNA SPEDZA WEEKEND A KATE SAMA W DOMU Z DZIECKIEM..OJ CHYBA POWTORKA "KAROL -CAMILA"

    OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl