nowy1

piątek, 21 lutego 2014

II Międzynarodowa Konferencja nt. Edukacji przedsiębiorczości. (16*)

Księżna Asturii wzięła dziś udział w II Międzynarodowej Konferencji nt. Edukacji przedsiębiorczości, na której omawiano projekty edukacyjne z tego zakresu i działalność ośrodków biorących udział w tej pionierskiej inicjatywie. Konferencja zgromadziła więcej niż 300 osób z ponad 500 dyrektorów szkół, 320 nauczycieli i 12 000 uczniów z 80 placówek na terenie całego kraju uczestniczących w programie kształcenia talentów przedsiębiorczości. Inicjatywa jest realizowana w 6 miastach: Barcelonie, Madrycie, Sevilli, Valencii, Santander i Gironie zgodnie z zaleceniami raportu przygotowanego przez Fundację Księcia Girony. Fundacja ta została utworzona w czerwcu 2009r. i jej głównymi celami są: wspieranie przedsiębiorczości, zapewnienie sukcesu edukacyjnego młodych, zwiększanie zatrudnienia i ilości zawodów. Organizacja propaguje pogląd, że wsparcie młodych ludzi jest sposobem na zwiększenie zdolności przyszłych pokoleń do budowania lepszego i bardziej opiekuńczego społeczeństwa.
Dzisiejsza stylizacja Letizii to 100% recykling ubrań, w których widziana była już wcześniej. Skórzana kurtka ze złotymi guzikami Boss Black, jedwabna, biała bluzka z okrągłym dekoltem i plisą z przodu Hugo Boss, torebka Adolfo Domingue i buty Mascaro.          Źródło: http://members5.boardhost.com/, https://www.semana.es/, http://www.casareal.es/

6 komentarzy :

 1. Bardzo fajna stylizacja, bardziej na dziennikarkę :) Co do bluzki bardzo fajna, w moim stylu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Styl na dziennikarkę i formalny na takie właśnie spotkania aż tak bardzo się nie różnią.;) Prasa i tak skupia się przede wszystkim na strojach Letizii i ich cenach, a nie poruszanych tematach społecznych.

   Usuń
  2. W
   przypadku innych księżnych. Sorry ale ja się zgodze z crown princess.
   To styl na dziennikarkę, spodnie, biała bluzka i skórzana kurtka. Tym
   razem na serio wyglada jak dziennikarka a nie jak ksiezna. Może
   poeownuje, ale żadne inne księżne nie ubierają takich strojów na
   oficjalne zaangażowania.

   Usuń
  3. Mnie się bardzo podoba styl Letizii, co prawda jest ''nowocześniejszy'' od innych księżnych, ale moim zdaniem to plus - chyba żadna z nas nie nosi na co dzień eleganckich sukienek, więc takimi stylizacjami Letizii można się zainspirować ;)

   Usuń
  4. Zgadzam się w 100%.:) Letizia była dziennikarką więc pewnie ciężko zmienić przyzwyczajenia. Do tego myślę, że woli być postrzegana poprzez pryzmat tego co robi, a nie w co się ubiera.

   Usuń

Ronnie natalia-oreiro-pl