nowy1

wtorek, 4 lutego 2014

Forum Walki z Rakiem "Dla kompleksowego podejścia". (10*)

Letizia jako honorowy prezydent Hiszpańskiego Stowarzyszenia Walki z Rakiem (AECC) i Fundacji Cientifica przewodniczyła trzeciej edycji Forum Walki z Rakiem organizowanemu w ramach Światowego Dnia Walki z Rakiem. AECC zorganizowało warsztaty pod hasłem: "Forum przeciwko rakowi, diagnoza dla podejścia całościowego. Pacjent nowotworowy jest priorytetem?" w celu identyfikacji potrzeb pacjenta i jego rodziny oraz wsparcia, którego potrzebują. Księżna wygłosiła przemówienie i podziękowała uczestnikom oraz prelegentom Forum za "wsparcie i zaangażowanie w coś co dotyczy nas wszystkich".


Księżna wybrała ciemno-granatowe spodnie, bluzkę i sweter Hugo Boss, czarne lakierki Magrit, płaszcz z rękawami typu dzwon i torebkę ze wzorem imitującycm skórę węża marki Uterque.

***
W dniu wczorajszym para książęca została zauważona w Teatrze Królewskim na musicalu "Tajemnica Brokeback Mountain". Pojawiły się nawet zdjęcia z tego wyjścia.
Źródło: http://www.casareal.es/, http://www.hola.com/, http://www.newmyroyals.com/, http://www.diezminutos.es/, http://www.lavozlibre.com/

3 komentarze :

 1. Coś Jej się baby hair na głowie zjeżyły ;) Piękna kobieta, choć na dwóch zdjęciach (gdzie siedzi i przemawia) wyszło "trochę" niefortunnie. Jej twarz zawsze taka promienna, choć może to i zasługa makijażu (jeśli tak, to chciałabym umieć się tak pomalować).

  OdpowiedzUsuń
 2. A mnie się nie podoba ten płaszcz z rękawami w kształcie dzwonów. Wygląda jakby był na Letizię za duży.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki właśnie urok płaszcza z rękawami XL.;) Osobiście też mi to do gustu nie przypadł.
   A baby hair Letizii zazdroszczę.;)

   Usuń

Ronnie natalia-oreiro-pl