nowy1

piątek, 28 lutego 2014

Oficjalna ceremonia Światowego Dnia Chorób Rzadkich. (19*)

W tym roku głównym hasłem kampanii jest: "Edukacja w dziedzinie chorób rzadkich tematem dla wszystkich". W Hiszpanii Światowy Dzień Chorób Rzadkich ma na celu podniesienie świadomości i poziomu edukacji na ten temat oraz zwrócenie uwagi na wszelkie nierówności oraz niesprawiedliwości wobec rodzin dotkniętych problemem chorób rzadkich. W swoim przemówieniu Letizia zachęcała do "wspierania badań naukowych, które zabezpieczają prawa 3 milionów osób żyjących z chorobami rzadkimi" oraz dają nadzieję na lepsze jutro. Podkreślała jak ważna jest pamięć o potrzebach osób chorych oraz ich rodzin, a także dziękowała za wszelkie wysiłki w tym kierunku. Następnie zostały wręczone nagrody FEDER 2014 , którymi wyróżniane są osoby lub podmioty wyrażające poparcie dla osób z chorobami rzadkimi.


Letizia nosiła płaszcz Burberry, jedwabną sukienkę z biało-szarym nadrukiem Hugo Boss, czarny sweterek, buty Magrit i oczywiście gwiazdki Chanel. Sukienkę widzieliśmy już w tym roku w Granadzie podczas zwiedzania wystawy "Sztuka i kultura al-Andalus. Moc Alhambry."Źródło: http://members5.boardhost.com/, http://josepgegundez.photoshelter.com/, http://www.casareal.es/

2 komentarze :

  1. Uwielbiam tą sukienkę, Letizia świetnie w niej wygląda :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadzam się w stu procentach:) Oprócz stylu podoba mi się w Letizii to, że bierze udział w naprawdę różnych wydarzeniach i że promuje nie tylko kolejnych projektantów, ale także tak poważne rzeczy jak Dzień Chorób Rzadkich. Udział w ceremonii księżnej na pewno zwiększył rangę wydarzenia i sprawił, że więcej ludzi zainteresuje się tematem. Letizia bardzo dobrze wywiązuje się z obowiązków księżnej.

      Usuń

Ronnie natalia-oreiro-pl