nowy1

wtorek, 4 marca 2014

Spotkanie z Enrique V. Iglesias'em pierwszym Sekretarzem Generalnym Sekretariatu Iberoamerykańskiego. (20*)

Książę i Księżna Asturii przewodniczyli dziś kolacji zorganizowanej przez Radę The Business Counsil of Latin America (CEAL) na cześć Enrique V. Iglesias'a w uznaniu dla jego pracy: szefa Iberoamerykańskiego Sekretariatu Generalnego. CEAL jest organizacją zrzeszającą najważniejszych biznesmenów w Ameryce Łacińskiej. Powstała 24 lata temu i jej celem jest zachęcanie swoich członków do uczestnictwa w przepływach handlowych i współpracy we wszystkich dziedzinach, w których sektor prywatny może przyczynić się do wzmocnienia wzajemnych więzi i postępu społeczno-gospodarczego narodów.
Sekretariat ds. Współpracy Iberoamerykańskiej ma za zadanie ułatwiać współpracę pomiędzy Ameryką Łacińską, Portugalią i Hiszpanią. Enrique V. Iglesias został jego Sekretarzem Generalnym w 2005r., obecnie w wieku 74 lat przeszedł na emeryturę.


Letizia wygląda wręcz przepięknie. Wybrała ołówkową małą czarną z asymetrycznym dekoltem Hugo Boss, lakierki Magrit, kopertówkę Burberry, bransoletkę Art-Deco Cartier i kolczyki-koła wykonane z białego złota oraz brylantów. Po raz pierwszy od dawna spięła też włosy. Fryzura to tak zwany fałszywy bob. Pod tym linkiem tutorial jak go zrobić.:)

Źródło: http://members5.boardhost.com/, http://josepgegundez.photoshelter.com/, http://www.casareal.es/

7 komentarzy :

 1. Lubię Letizię w sukienkach. Wygląda bardzo ładnie i elegancko.
  alessandra

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Twoją oceną, Magdo(mogę zwracać się do Ciebie w ten sposób?;)) Letizia wygląda ślicznie! Fryzura jest cuuudowna:) Chyba poproszę fryzjerkę, żeby spróbowała wyczarować podobną na mojej głowie;) A sukienka, niby klasyczna mała czarna, ale jakiegoż pazura dodaje jej ten dekolt...;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam na imię Ania więc do Magdy trochę mu daleko.;) Ale oczywiście jestem za przejściem na Ty.:)

   Usuń
  2. Wybacz, nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć, skąd wzięła mi się Magda;) Przy okazji dziękuję za tutorial o tym jak zrobić fałszywego boba:)

   Usuń
 3. A tak na marginesie, czy Enrique V Iglesias jest spokrewniony z tym popularnym kiedyś piosenkarzem?;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całkowita zbieżność nazwisk. Chociaż kto wie... Może jakby pogrzebał w drzewie genealogicznym obu panów to może by znalazł wspólnych przodków...?;)

   Usuń
  2. Też się właśnie zastanawiałam :D Czytam "Iglesias", myślę-piosenkarz :D Byłoby ciekawie, gdyby okazało się, że oni jednak są ze sobą spokrewnieni :)

   Usuń

Ronnie natalia-oreiro-pl