nowy1

poniedziałek, 31 marca 2014

Otwarcie Międzynarodowej Wystawy Jedzenia i Napojów "Food 2014" i pogrzeb Adolfo Suarez'a. (27*)

Otwarcie Międzynarodowej Wystawy Jedzenia i Napojów "Food 2014".

Książęta Asturii przewodniczyli dziś ceremonii otwarcia XX edycji Międzynarodowej Wystawy Jedzenia i Napojów "Food 2014". Targi dostępne są dla zwiedzających w Gran Via de Fira de Barcelona w dniach od 31 marca do 3 kwietnia. Obecna edycja "Food" skupia się na rynku zagranicznym oraz na innowacyjności i jakości produktów co ma skutkować wzrostem możliwości eksportowych prezentujących się firm. Organizatorzy spodziewają się 140 tys. zwiedzających, z których ok. 35% będzie spoza Hiszpanii.Letizia nosiła granatową kurtkę Uterque, szaro-niebieskie spodnie Boss, koralowy top, szare buty z odkrytymi palcami Magrit oraz torebkę Adolfo Dominguez.

* * *
Pogrzeb pierwszego premiera hiszpańskiej demokracji Adolfo Suarez'a.

Para królewska, para książęca oraz Infantka Elena wzięli udział w pogrzebie premiera Adolfo Suarez'a. Nabożeństwo odbyło się w katedrze Santa Maria la Real de la Almudena w Madrycie. Letizia nosiła ten sam komplet co na mszy za ofiary zamachów z 11 marca 2004r.
Źródło: http://members5.boardhost.com/, http://www.semana.es/, http://www.casareal.es/

2 komentarze :

  1. Nie wiesz, czy Felipe i Letizia lecą do Japonii? Z tego, co pamiętam, to miała być oficjalna podróż.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Podróż miała odbyć się w marcu, ale została przełożona. Prawdopodobnie na drugą połowę roku. Nie ma konkretnej informacji dlaczego.

      Usuń

Ronnie natalia-oreiro-pl