nowy1

piątek, 14 marca 2014

Spotkania z przedstawicielami magazynu Vouge, Hiszpańskiej Federacji na rzecz walki z SM oraz z organizatorami imprezy "Connected Housewives". (22*)

Letizia spotkała się dziś w Pałacu z dyrektor naczelną Yolandą Sacristan i innymi przedstawicielami pisma Vouge. Okazją była 25 rocznica pojawienia się magazynu w Hiszpanii.  
Vogue zostało założone w 1892 r. przez Arthura Baldwina Turnure'a. Po jego śmierci w 1909r. za redagowanie i dystrybucję pisma odpowiedzialna była grupa Conde Nast. Obecnie ukazuje się ono w 16 krajach oraz w Ameryce Łacińskiej. Hiszpańskojęzyczne wydanie pojawiło się w sprzedaży w 1988r. i było pierwszą publikacją tej grupy wydawniczej na terenie kraju. Vouge z okazji okrągłej rocznicy zorganizował we wrześniu zeszłego roku wystawę przedstawiającą hiszpańską edycję magazynu na przestrzeni tych lat. 


Następnie Księżna przyjęła na audiencji organizatorów imprezy "Connected Housewives". Wydarzenie miało miejsce w dniu 6 marca w Madrycie i zostało zorganizowane przez Fundację Vodafone oraz hiszpański Czerwony Krzyż z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Inicjatywa miała na celu podniesienie świadomości na temat sytuacji kobiet na świecie w takich dziedzinach jak: zatrudnienie, edukacja, zdrowie, przemoc poprzez użytkowanie nowych technologii. 


Podczas ostatniego spotkania Letizia miała okazję porozmawiać z przedstawicielami Hiszpańskiej Federacji na rzecz walki z SM. FELEM powstała w 1996r. i jest organizacją non-profit oraz organizacją pożytku publicznego. Jej główny cel stanowi promowanie wszelkiego rodzaju działań i działalności naukowej, opieki zdrowotnej oraz poprawy jakości życia pacjentów dotkniętych stwardnieniem rozsianym. Dodatkowo koordynuje pracą 32 podległych jednostek, zarządza wdrażaniem oraz finansowaniem programów i projektów. Szacuje się, że obecnie w Hiszpanii żyje 9 000 ludzi dotkniętych SM.


Letizia nosi niebieski, imitujący wzorem skórę krokodyla komplet Hugo Boss, metaliczne pantofle Magrit z przeźroczystym wykończeniem  i 9-cio centymetrowym obcasem oraz kolczyki Chanel.

Yolanda Sacristan to kobieta po lewej stronie, w czarnej sukience.Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/, http://www.semana.es/

4 komentarze :

 1. Podoba mi się kostium Letizii, pasuje do niej ten kolor.

  OdpowiedzUsuń
 2. Letizia wygląda przepięknie w tym kostiumie, podkreśla jej nienaganną sylwetkę :) Jedynie trochę nie rozumiem tych transparentnych wstawek w butach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też się nie podobają. Przez nie szpilki tracą wiele ze swej elegancji, niestety. Ale kolor kostiumu faktycznie ładny, do Letizii pasują odcienie niebieskiego i fioletowego.

   Usuń
  2. Buty z tym "czymś" też mi się nie podobają. Ale, że spotkanie z "wyroczniami" z Vogue'a zobowiązuje to Leti wybrała coś obecnie na topie.;)

   Usuń

Ronnie natalia-oreiro-pl