nowy1

wtorek, 18 marca 2014

Koncert połączony z wręczeniem Nagrody Fundacji Księcia Girony. (23*)

Książęta Asturii uczestniczyli w warsztatach i koncercie "Młodzież z własnym głosem" oraz we wręczeniu Nagrody Księcia Girony.



Letizia wybrała czarny top i marynarkę Hugo Boss, biało-czarne spodnie ze wzorem figur geometrycznych Hugo Boss Orange, pantofle Magrit, torebkę Burberry oraz kolczyki Chandellier Yanes. Cóż, gdyby te spodnie nie wyglądały jak piżama i gdyby to była trochę inna okazja to być może stylizacja byłaby nawet oryginalna czy udana. Mnie rozczarowuje, choć oczywiście Letizia od pasa w górę wygląda ślicznie. Jednakże to kwestia gustu. Gazety hiszpańskie piszą, że Księżna wywołała sensację pojawiając się w tak nowoczesnej i pasującej do młodych ludzi stylizacji.





Źródło: http://members5.boardhost.com/, http://www.casareal.es/

4 komentarze :

 1. Rzeczywiście dziwne spodnie. Oczekiwałabym, że Letizia wybierze na taką okazję sukienkę

  OdpowiedzUsuń
 2. Pytanie do Autorki bloga: Czy Letizia miała kiedyś operację nosa?

  Btw. wyglądała na koncercie pięknie. Moim zdaniem żeby wyglądać elegancko nie trzeba wcale ubierać sukienki. Te spodnie są nowoczesne, ale pasowały do całej stylizacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Letizia miała operację nosa 2008r. Oficjalnie z powodów zdrowotnych - problemy z oddychaniem.
   Spodnie rzeczywiście są nowoczesne i według hiszpańskich stron idealnie pasowały na koncert w wykonaniu młodych ludzi. Mnie jednak nadal nie przekonują.

   Usuń
 3. Wow księżna jest ładna ale znalazłam dużo zdjęć i kiedyś miała zupełnie inne rysy twarzy, inne policzki, inny nos. Zobaczcie to :http://fotos.eluniversal.com.mx/coleccion/muestra_fotogaleria.html?idgal=3281
  Księżne tez poprawiają sobie urodę i robią operacje plastyczne ???

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl