nowy1

wtorek, 2 czerwca 2015

Wizyta we Francji - dzień I. (58*)

Pierwsze zdjęcia. Notki zostaną zaktualizowane w ciągu najbliższych dni.

Pożegnanie Monarchów na lotnisku Barajas w Madrycie.Przylot na lotnisko w Paryżu.


Spotkanie z Prezydentem Francji pod Lukiem Triumfalnym.


Przyjazd do Pałacu Elizejskiego.


Zwiedzanie wystawy malarstwa Velasquez'a.Wieczorem odbędzie się uroczysta kolacja na dwieście osób. Niestety nie zobaczymy tiary ani długiej sukni, a jedynie sukienkę koktajlową.
Zdjęcia z kolacji.
***

Wczoraj Letizia widziana była na Targach Książki w Madrycie.


Źródło: http://members5.boardhost.com/, https://instagram.com

20 komentarzy :

 1. Druga stylizacja lepsza, chociaż idealnie byłoby z butami zakrywającymi stopy. Letizia już tak chyba ma z tymi sandałkami wiec chyba czas się przyzwyczaić.

  Mam wrażenie, że ona na zdjęciach wychodzi tak strasznie sztywno, mało naturalnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. co to za kobieta, która idzie przy Letizi przy okazji wizyty w Pałacu Elizejskim? Czyżbym znowu nie nadążała za życiem uczuciowym pana prezydenta ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To Ségolène Royal - jeśli się nie mylę była (?) żona Prezydenta. Nie jestem pewna czy oni tylko się rozstali czy też wzięli rozwód. Nota bene dziwna sytuacja, gdy była żona gra rolę Pierwszej Damy...

   Usuń
  2. Była żona. To samo było u Nas w przypadku Jarosława Kaczyńskiego, był problem kto ma mu towarzyszyć kiedy przybędzie jakiś "oficjel" z żoną a on sam nie jest żonaty. Zawsze to była jakaś kobieta z jego partii wtedy czy z rządu. Tutaj to trochę dziwna sytuacja, bo o byłych żonach "wspierających" nie słyszałam ;)

   Usuń
 3. Ciekawi mnie jaką suknię będzie miała na sobie Letizia na ślubie w Szwecji (choć nie ukrywam że ich obecność jest sporym zaskoczeniem).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem bardzo ciekawa :) Na pewno nas nie zawiedzie i ubierze coś ładnego :)

   Usuń
  2. Dołączam się do pytania. Owszem, pojawiły się plotki, że F&L będą na tym ślubie, ale osobiście wątpię. To byłoby trochę dziwne, gdyby jako Książęta nie pojawili się na ceremonii Madeleine, zaś jako Monarchowie wybrali się na ślub Carla Philipa.

   Usuń
  3. Muszę przyznać Ci rację, bo to byłoby dziwne, że tutaj mogą przyjechać na ślub Carla a nie byli na ślubie Madeleine. Nawet Eleny wtedy nie wysłano w zastępstwie więc ja nie bardzo wierzę, że się pojawią.

   Usuń
  4. Cóż, obecność Mathilde z Belgii została już potwierdzona, co też jest dużym zaskoczeniem. Mi się wydaje, że obecność monarchów na ślubie CP&S jest spowodowana tym, że Szwecja jest jedynym krajem, który zmieniając prawo sukcesji tronu zastosował je od razu, a nie dopiero przy dzieciach Następcy jak to miało miejsce przy np. Haakonie (w Norwegii to się najbardziej rzuca w oczy). Gdyby tak się nie stało, 13 czerwca oglądalibyśmy ślub Następcy Tronu, więc sądzę, że ta szczególna obecność głów panujących na ślubie jest podyktowana szczególnym "statusem" pana młodego.

   Usuń
  5. Na blogu Marleny jest lista gości,którzy potwierdzili swoją obecność na ślubie w Szwecji,są wśród nich Felipe i Letizia.

   Usuń
  6. Ale to nie jest informacja potwierdzona przez pałac!

   Usuń
 4. Druga stylizacja rewelacyjna :) I ta spódnica jest genialna ...:)
  Ps. Też jestem ciekawa sukienki Letizii 13 czerwca :d

  OdpowiedzUsuń
 5. Stylizacja z wieczoru ładna, choć uważam, że suknia zbyt zdobiona i to przytłoczyło malutką Letizię, to i kolor choć twarzowy to w połączeniu z tymi błyskotkami przytłaczający. No i uważam, że kolor bardziej się nadaje na zimowe przyjęcia niż letnie, ale to już szczególik.
  Fryzura na "+', bo uwielbiam styl i modę z lat 20stych XX wieku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie też najbardziej podoba się sukienka wieczorowa, a co do reszty stylizacji jest OK, chociaż jakoś nie bardzo jestem przekonana do tych szpilek z wzorem skóry węża :(

  OdpowiedzUsuń
 7. piękna jest ta bordowa sukienka, chociaż żałuję, że nie była to typowa kolacja 'white tie' ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. znowu napisano o królowej Letizii, bardzo fajnie że piszą o innych a nie tylko o Kate
  http://vumag.pl/trendy/best-look-krolowa-letizia-w-carolina-herrera/b855lw

  OdpowiedzUsuń
 9. Zachwyciły mnie stylizacje Letizii z tej podróży, wszystkie piękne

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkie stylizacje mi się podobają, najbardziej piękna spódnica. Ładna też fryzura wieczorowa, trochę w stylu retro.
  Ależ Felipe jest wysoki! Biedny Hollande ledwo sięga mu do ramienia ;)

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl